Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IBMIBM kérdése:

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár éve megcsalt az élettársam vagyis annál több,mert egy másik kapcsolatot folytatott mellettem több évig,természetesen lebukott,kiderült a gusztustalansága,de kibékültünk nem akartam már ugrálni ennyi idősen gondoltam egyefene ne váljunk el,azóta viszont elég dög szagú az életünk,ő kritizál nem nézem nőnek stb,de bizony kérdem én azóta mióta az undoritóságát elkövette én meg nem érzem magam férfinek magam mellette,a nemi életünk is egy hányinger legalábbis számomra,ha lehet kerülöm,probálok kibújni a feladat alól. Amikor háborgott emiatt mondtam nem egyszer most itt az idő ilyenkor kell félredugdosni amikor már kipusztitottad a nemi életünket.Kérdezném hogy aki volt hasonló helyzetben és együtt maradtak annak is ilyen borzasztó pócsék lett ugy minden?
2018. ápr. 20. 07:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem váljatok el,jobb lesz mindenkinek. Ebből már soha nem lesz normális kapcsolat. Én fiatalként végignéztem ahogy a szüleim tönkreteszik egymást és maguk körül mindent... Végűl 23 év házasság után váltak el. Azóta mindkettőnek van párja és nyugalom van. Azt a pár alkalmat pedig amikor muszály találkozniuk tudják kezelni.
2018. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem is megcsalt a párom, ugyan n volt gyerek, de én is maradtam. De nekem is pocsék lett az életem. Elrontotta a másik, tönkrement, sose lesz "tiszta lap". Ezt el kell fogadni és lépni kell. Ebben viszont neked kell Kérdező megtenni a lépést, különben ugyanez a nyomor marad az életed. Erre értették a többiek, hogy ha nem mersz lépni, megérdemled. Ezt nekem is meg kellett tanulnom a nehéz úton.


29/N


29/N

2018. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki az életkorod, hogy vannak gyerekek, nem tudjuk, hogy milyen körülmények közt történt a megcsalás, és megbocsájtás így azért nehéz jó tanácsot adni.

A megcsalás szerintem is gusztustalan és senki sem téged hibáztatott azért mert megcsaltak (és szerintem jogosan is voltál dühös).

Azonban a megcsalás után te nem hagytad ott. De mégsem tudtál neki teljesen megbocsátani és sértődötten felhánytorgatod neki és őt hibáztatod a nemi életetek tönkremeneteléért.


Felnőtt családos emberként két dolgot tehetsz. Vagy azt mondod, hogy nem tudod megbocsájtani neki ezt és elválsz, de mindent megtesztek, hogy ezt ne a gyerekek szenvedjék el. Vagy tényleg megbocsátasz neki és túllépsz rajta, vele maradsz és nem hánytorgatod fel a dolgot. De a rossz harmadik opciót amit csinálsz felejtsd el, hogy vele maradsz de nem bocsátasz meg, veszekedtek, mert ez sehova nem vezet csak a gyerekeknek árt.

2018. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!