Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ő kezdett ki velem, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő kezdett ki velem, de azt hazudta, én másztam rá! Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jártatok már úgy, hogy flörtölt/kavart veletek egy pasi, ő tette meg az első lépést felétek, ő közeledett, majd amikor lebukott a párja előtt, még titeket hibáztatott, azt kamuzta a párjának, hogy hogy ti zaklattátok, és ti kezdtetek ki vele, holott fordítva volt?


Ilyenkor mt lehet tenni a dühvel, ami szétcsap, hogy hogyan hazudhat ekkorát a párjának, csakhogy mentse a bőrét?


Hogy lehet revánsot venni ezért?



2018. máj. 22. 17:59
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem érdekel a férfi, akkor nekem tök 8 mit csinál.


Ha meg vagyok örülve érte, na akkor önt el a düh.

2018. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%
Van valami írott nyoma az "udvarlásának"? Ha igen, akkor menjenek szépen a screenshotok a párjának!
2018. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Nyilván már egyáltalán nem táplálok iránta pozitív érzelmeket, csak a gyűlölet és a tehetetlen düh van bennem.

Közömbös még nem tudok lenni, hiszen pokolian fáj, hogy rám keni az egészet.

2018. máj. 22. 18:03
 4/48 anonim ***** válasza:
72%

Valahogy bizonyítsd a barátnőjének az igazad.

Nekem az lenne a minimum, hogy széttrancsírozom a kapcsolatát, sőt, ha van lehetőségem, akkor az egész életét. Megérdemli az ilyen.

Utána pedig úgy elfelejteném, mintha nem is létezett volna.

2018. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ott kezdődik,hogy ha esetleg te másztál volna rá,akkor sem tartottál pisztolyt a fejéhez. Ezt a párjának is mérlegelni kéne. Semmi sem kötelező.

A másik,hogy ha nem akarok semmit se,akkor elmondom a páromnak,hogy XY kikezdett velem. Már csak a félrértések elkerülése miatt is.


Egyébként jó amit írtak,hogy írásos bizonyíték kéne.

2018. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Ha te tudtad, hogy van barátnője, akkor ebben a történetben mindenki tökéletesen azt kapta, amit érdemelt.
2018. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom tudtad, hogy van felesége, párja, és most te vagy dühös, meg revans?
2018. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
9%

még jó, hisz veled toltak ki, átérzem a helyzetedet, voltam már hasonló szituban.


Panaszold be a munkahelyén. Abból érteni fog.

2018. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
69%

#8

Az tanító néninek ne mondja meg? Mi köze van egy munkahelynek ahhoz, hogy lebukott?

A csaj is benne volt a dologban, egyedül az zavarja, hogy nem lett semmi az egészből. Tipikusan a "dögöljön meg a szomszéd tehene is!" Mentalitás

2018. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
0%

fenét.

telefonálj be, érdeklődj a cégről, aztán mint egy mellékesen fejtsd kiaz elejétől végéig az esetet a főnöknek, kiemelve benne hogy neked ez miért és ez miért rossz a cégnek.

Ennyi

2018. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!