Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ő kezdett ki velem, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő kezdett ki velem, de azt hazudta, én másztam rá! Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jártatok már úgy, hogy flörtölt/kavart veletek egy pasi, ő tette meg az első lépést felétek, ő közeledett, majd amikor lebukott a párja előtt, még titeket hibáztatott, azt kamuzta a párjának, hogy hogy ti zaklattátok, és ti kezdtetek ki vele, holott fordítva volt?


Ilyenkor mt lehet tenni a dühvel, ami szétcsap, hogy hogyan hazudhat ekkorát a párjának, csakhogy mentse a bőrét?


Hogy lehet revánsot venni ezért?



2018. máj. 22. 17:59
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Nyilván semmi köze ehhez a munkahelyének.


Viszont az illető hazudott nekem a kapcsolata felől, mikor megismertem, azt ondta, éppen a szakításon töri a fejét, és udvarolgatott.

Mondtam neki, ha majd szakítottál, lehet többis, de így nem.


A párja előtt lebukott, akkor viszont mindent tagadni kezdett, és rám helyete a teljes felelősséget.


Vannak bizonyítékok.

2018. máj. 22. 19:00
 12/48 anonim ***** válasza:
70%

akkor meg miért nem mutatod meg a párjának és kész, helyette hülyíted itt az embereket!

Tipikus nő! Mondom úgy, hogy én is lány vagyok!

2018. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
70%

#10 Te beteg vagy.

Kérdező, te meg tegyél az egészre magasról, nevesd ki őket.

2018. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Szerintem igaza van nőtársnak, hogy nem szabad ennyibe hagyni.

Nevetni valahogy nincs kedvem ezen.

2018. máj. 22. 19:04
 15/48 anonim ***** válasza:
65%
Na, szóval tudtad, hogy van barátnője. Ugye, te sem hagynád annyiban, hogy egy nő úgy kavar egy pasival, hogy tudja, annak barátnője van?
2018. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%
Saját magad alázod meg azzal, hogy bizonygatsz, mert a nő a pasinak akar hinni, nem a valóságra kíváncsi. Ő azt akarja, hogy te legyél a bűnbak, mert így könnyebben megbocsát. Hülyékkel nem lehet vitázni, megbeszélni dolgokat. Ezért írtam, hogy nevesd ki őket, tegyél rájuk, gondoljon mindenki, amit csak akar. Nem érik meg a fáradtságot. Azzal, hogy itt revanson gondolkozol, annyit érsz el, hogy a pasi azt fogja mondani, hogy "látod, nem hagy békén, már a munkahelyen is zaklat".
2018. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

15


Szerintem te nem fogod fel, hogy én mondtam azt neki, hogy ne csalja meg a párját, ne játsszunk nem tisztességes játékot.


Azt mondtam, hogy vagy maradjon vele, vagy szakítson, de nem akarok szerető lenni.


Szerintem ennél tiszteségesebb aligha lehettem.


Ő viszont mindent rám kent, semmiért nem vállalta a felelősséget.

2018. máj. 22. 19:16
 18/48 A kérdező kommentje:
16-os, ne legyél már ostoba, nekem eszem ágában sem volt a munkahelyét ebbe bevonni.
2018. máj. 22. 19:17
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem,nem történt köztetek semmi? Csak próbálkozott,de most úgy állítja be,mintha ez fordítva történt volna?


Ezesetben mindenképp mutasd meg a bizonyítékokat a párjának,mert jobb ha tisztán lát.

2018. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

19-es, így van, semmit nem engedtem neki, a találkozónkat is lemondtam.


Azt mondtam, ha szakít, csak akkor folyt. köv.


Szavakkal viszont udvarolt, és elég messzire ment, majd letagadott mindent, és engem tett meg bűnbaknak.

2018. máj. 22. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!