Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki 10évvel idősebb nálam, 34éves. Több mint 2 éve vagyunk együtt. Boldogok vagyunk együtt, minden kifejezetten jól működik köztünk vagy működött, nem tudom...

Az utóbbi egy hónapban nagyon sokat veszekedtunk elsősorban az én hibám volt ( egy olyan helyzetbe kerültem ami sok gondot bajt okozott, vonzott maga után ami a kapcsolatunkra is ráment kissé, és a bizalma megingott velem kapcsolatban pedig csak rosszkor voltam rossz helyen de nem teljesen hitt nekem ugy érzem (ez nem megcsalás volt))

Megbeszéltük hogy együtt átvészeljúk tul leszünk rajta mert szeretjük egymast. Az utóbbi napokban rendben is volt minden, VISZONT tegnap leültem a gép elé és a facebookjábol nem lépett ki a lényeg hogy megláttam ott egy beszélgetést aminek a tartalma röviden. Egy haverjával beszélgettek egy csajrol akit latasbol enis ismerek hogy milyen jó csaj, és a barátom érdeklődött iránta hogy van e pasija és hogy ő szívesen megd*gna, és hogy a haverja érdeklődje már meg hogy a lánynak szimpatikus e ő. De ezt mind persze ugy hogy titok maradjon mert vagyok neki én.

Bennem egy világ omlott ossze. Szeretem őt nagyon, sosem tudnám megcsalni, 10honapja együtt élünk együtt tervezzük a jövőnket és most jön ez, mégis miert?

Tegnap nem mondtam neki erről semmit hogy láttam mert nem tudtam volna erről beszélni vele. Úgyis megmagyarázná és azzal védekezne hogy nem tette meg viszont en utana már nem bíznék benne. Arra gondoltam hogy megvárom a kimenetelét hogy megteszi e ha igen akkor természetesen vége, de remenykedek benne hogy hátha azt mondja hogy hülye voltam hülyeséget beszéltem otthon van a párom es szeretem, akkor talán még tudnék benne bízni.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?? :(



2017. nov. 29. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még most keress másik barátot magadnak. Te még csak 24 éves vagy, ne pazarold el az idődet egy ilyen alakra. Az még oké hogy leírja hogy megdugná, de az már nem hogy arról érdeklődik hogy van e pasija a nőnek.. Szerintem hagyd a fenébe nem érdemel meg téged a pasid. Még nem késő kilépned. hidd el, jobban jársz ha keresel egy normálisabb férfit.
2017. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, de én azt tudom csak tanácsolni, hogy még most hagyd el. Velem is történt nagyon hasonló, párom azt hazudta nekem hogy a haverjának megy el pénzt kölcsönadni meg akkor már elugranak a boltba is, nekem pedig már akkor nagyon szembetűnt, hogy sokat variált azon hogy mit vegyen fel, telefújta magát parfummel pedig ő sose volt ilyen, de nem foglalkoztam ezzel különösebben, úgy gondoltam biztos kivételesen csak ilyen kedve van. Egy percig se rendült meg a bizalmam felé. Sajnos csak fél évvel később derült ki, hogy akkor egy kiscsajjal találkozott. A haverjat kerte meg ra h beszeljen le egy talalkat neki a csajjal, mert a haverja jóban volt a kiscsajjal. Amikor ez az egész kiderült én abba a hatalmas hibába estem, hogy megbocsájtottam neki és hitegettem magam, hogy ő nem ilyen stb.. Később persze ismét csalódtam benne és az még jobban fájt. Persze nem biztos, hogy ő is ilyen lenne, de én a mostani tapasztalataimmal hanyat-homlok menekülnék a helyedben ezek után ebből a kapcsolatból. De ez csak az én véleményem. Neked kell mérlegelni.
2017. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugye ugye.. az egszintencia, meg az anyagi háttèr vissza köszönt...

Neem baj vannak mèg teli pènztárcák,

2017. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En semmire nem varnek. Nem alazom magam ilyen faszik mellett, koszonom. Ha te igen, akkor kesobb se panaszkodj, amikor a kovetkezot veletlen megdugja.
2017. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

>Arra gondoltam hogy megvárom a kimenetelét hogy megteszi e


És ezzel máris lepasszoltad az összes felelősségedet, és kényelmesen, passzívan elmerülsz az áldozatszerepben. Ez borzasztó hozzáállás. A kapcsolat ne arról szóljon, még ilyen helyzetben se, hogy megpróbálod "tetten érni" a másikat, vagy azt várni, hogy mikor követ el egy akkora hibát, ami miatt végre "jogosan" szakíthatsz vele.

Szóval szerintem a kivárás mindenképpen rossz, kizáeólag a felelősséged elhárításáról szól.


Nyilvánvaló, hogy a kapcsolatotokkal súlyos gondok vannak, sőt, úgy jutottatok el egy krízishelyzetbe, hogy te nem is tudtál róla. Ez elhanyagolt, meg nem oldott, háttérben elmérgesedő párkapcsolati problémákat feltételez. De legalább most már tudod, hogy tényleg gond van. Ha szándékodban áll megmenteni a kapcoslatot (nehéz, de nem lehetetlen), akkor is beszélnetek kell erről, ha inkább le akarod zárni, akkor is, hogy legyen gyorsan és kulturáltan vége. Derüljenek ki a problémák, és az is, hogy meg tudjátok-e oldani őket.

2017. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
Hogy a mai "nők" milyen mélyre tudnak süllyedni,egyszerűen félelmetes........
2017. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bírom.. mikor a saját szemével látja a nő,hogy mi folyik,és még akkor is hezitál,nem hagyja ott a mukit..
2017. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

mondok nektek valamit, figyeljetek, tanulságos.


én egy nő vagyok, akivel egy párkapcsolatban élő pasi 1 éven át levelezett, romantikus üzeneteket küldött, amiben azt fejezte ki, hogy kezd belém szeretni, fontos vagyok neki, nem akar elveszíteni.


tudtam, hogy párja van, de végig azt mondta, hogy a szakításon agyal, és szidta a párját előttem, panaszkodott.


én mondtam neki, ez nem okés, nem akarok háromszöget, 1 év alatt kb. 3 alkalommal zártam le vele a kontaktot, és mindig kapaszkodott belém, nem akart elengedni, DE a párjával sem szakított.


mikor végül mondtam neki, ez nem oké, és nem bírom ezt tovább, akkor volt pofája mindent lrtagadni, és azt mondta csak EMBERILEG szeretett meg, és én értettem félre, h. szerelmes.


kit akar az ilyen átverni??!!!


mert a párját sikerült megvezetnie, a háta mögött ment az egész.


ezért aztán fogtam magam, és az összes szerelmes üzenetét, amiket küldött, átküldtem a párjának, és megírtam részletesen mindent neki.


tanulság: ne dőljetek be, én bedőltem, hülyére vett.


de minden ilyen helyzetből menekülni kell.


kérdező, nem vagy normális cseszd meg, ha ezek után még azon agyalsz, vele maradj-e.


dobd ki, mint macskát szokás.


bízni ezek után nem lehet benne.

elárult téged!!

2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mire várni. A szándékot jelezte, innentől kezdve a bizalmad ár úgy is megingott (nézz magadba alaposan, hogy érzed?). Sajnálom, átérzem a helyzeted, én nekem is most omlott össze hasonlóan a kapcsolat, pedig én is a (volt)párommal terveztem a jövőm... :(
2017. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talász majd fiatalabbat! Hagyd az öreget a farokba!
2017. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!