Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki 10évvel idősebb nálam, 34éves. Több mint 2 éve vagyunk együtt. Boldogok vagyunk együtt, minden kifejezetten jól működik köztünk vagy működött, nem tudom...

Az utóbbi egy hónapban nagyon sokat veszekedtunk elsősorban az én hibám volt ( egy olyan helyzetbe kerültem ami sok gondot bajt okozott, vonzott maga után ami a kapcsolatunkra is ráment kissé, és a bizalma megingott velem kapcsolatban pedig csak rosszkor voltam rossz helyen de nem teljesen hitt nekem ugy érzem (ez nem megcsalás volt))

Megbeszéltük hogy együtt átvészeljúk tul leszünk rajta mert szeretjük egymast. Az utóbbi napokban rendben is volt minden, VISZONT tegnap leültem a gép elé és a facebookjábol nem lépett ki a lényeg hogy megláttam ott egy beszélgetést aminek a tartalma röviden. Egy haverjával beszélgettek egy csajrol akit latasbol enis ismerek hogy milyen jó csaj, és a barátom érdeklődött iránta hogy van e pasija és hogy ő szívesen megd*gna, és hogy a haverja érdeklődje már meg hogy a lánynak szimpatikus e ő. De ezt mind persze ugy hogy titok maradjon mert vagyok neki én.

Bennem egy világ omlott ossze. Szeretem őt nagyon, sosem tudnám megcsalni, 10honapja együtt élünk együtt tervezzük a jövőnket és most jön ez, mégis miert?

Tegnap nem mondtam neki erről semmit hogy láttam mert nem tudtam volna erről beszélni vele. Úgyis megmagyarázná és azzal védekezne hogy nem tette meg viszont en utana már nem bíznék benne. Arra gondoltam hogy megvárom a kimenetelét hogy megteszi e ha igen akkor természetesen vége, de remenykedek benne hogy hátha azt mondja hogy hülye voltam hülyeséget beszéltem otthon van a párom es szeretem, akkor talán még tudnék benne bízni.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?? :(



2017. nov. 29. 10:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Belátom igaz, igy nincs tovább értelme ma este munka utan beszélek vele hogy vége. Csak kapaszkodtam volna abba amibe már nem lett volna értelme, mert en őszintén szeretem őt....
2017. nov. 29. 17:39
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold a szeretetedet ilyen alakokra a saját érdekedben. Szerintem hagyd a francba, ne hallgass semmilyen magyarázatára se, ez teljesen egyértelmű dolog... az exem is hasonlóan kellemes ember volt, csak mivel ő nem jött be senkinek, így sose volt semmi, persze így sem volt kellemes, amikor utólag minden kiderült. Áldom az eget, hogy vége lett.
2017. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!