Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap megcsaltam a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megcsaltam a barátomat mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon cefetül érzem magamat mert megint megcsaltam a barátomat tegnap egy házibuliban. Sokat ittunk a másik fiúval és véletlen megtörtént a dolog nem szeretném részletezni hogy pontosan mi. Mentségemre szolgáljon hogy nagyon részeg voltam és nyilván nem akkora dolog mert csak szex volt, és nem jelentett semmit. De valamiért mégis nagyon lelkiismeret furdalásom van mert a barátomat nagyon szeretem és ő is szeret engem. Én vagyok az első barátnője és tényleg nagyon rosszul érzem magamat.

Most viszont nem tudom mit kéne csináljak. Ha elmondom neki nagyon megbántom és nem akarom hogy szakítson velem viszont nem hiszem hogy magam bírom tartani hosszút távon a dolgot. Szívem szerint kedvem lenne elsüllyedni és soha többet nem beszélni vele de sajnos muszály lesz és az is baj hogy nagyon szeretem egyébként. Megőrülök nem tudom mit csináljak.


2017. okt. 22. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tessék, találtam neked olvasnivalót, kérdező:

[link]

2017. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

A "nagyon szeretem egyébként" nagyon nincs összhangban a többszöri megcsalással.Miért ámítod magad?

És igen, az lenne a legjobb, ha elsüllyednél szégyenedben.Így egy utolsó alkoholista rib.i viselkedik.Minek iszol, ha tudod, hogy hajlamosít a ri..banckodásra?Nincs mentséged a tetteidre.Ne is próbálkozz keresni.

2017. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Azta k*va, mekkora r *banc vagy. Gratulálok. Pia sosem kifogás. „Csak” szex volt.

Ásd el magad.

2017. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de a pia nem mentség, sőt...

Mondjuk kezdésnek tanuld meg a leckét az életre:

- nem piálunk annyit, hogy hülyeségeket csináljunk!

- nem verünk át embereket!

- ha igen, számoljunk a következményeivel!


Neked eljött az ideje, hogy vállald a következményeit.

2017. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyellem magam és szörnyen érzem magam ne aggódjatok. Tényleg szeretem a barátomat de ahogy az a cikk is mondja eléggé elhanyagol lehet ezért csináltam ösztönösen mert most tényleg nem akartam de megtörtént. Az elsőnél mondjuk nem voltam részeg se de az a pasi nagyon akart engem és ennek nem tudtam ellenállni.
2017. okt. 22. 16:15
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz a megcsalással. Az hogy azt írtad, hogy "csak szex volt", az azt jelenti, hogy vagy nagyon fiatal vagy, vagy egyszerűen máshogy gondolkodsz mint a nők többsége. És ez egyáltalán nem biztos hogy baj... Akár az is lehet, hogy tényleg szereted a barátod és úgy érzed hogy szeretve vagy, vele is akarsz maradni, csak éppen rajta kívül akarsz még mást is. Csak szex szinten. Ezért leribiznek, vagy azt mondják nem vagy normális. Ne törődj vele. Nincs olyan hogy normális! Olyan van hogy a többség ezt csinálja. A többség általában fságot csinál, szerencsére nem túl nagyot, de fságot.


Az is lehet, hogy elhanyagol. Az is lehet, hogy csak te nem kötődsz már hozzá eléggé. Meg az is, hogy már kihűlt ez a kapcsolat csak egyikőtök sem mer váltani. Vagy hogy kihűlt, mert nem fektettek bele elég energiát, de nem menthetetlen. Ezekkel foglalkozz. A megcsalást tekintsd jelnek, hogy valamin ideje változtatnod. Ennyi, nem több, nem kevesebb.


Én őszinte lennék, és megkérdezném a helyedben a barátod, hogy neked szükséged van arra, hogy mással szexelj, mit szól hozzá. Mondhatod azt is, hogy lehet nem lenne rá szükség, ha több időt töltenétek együtt, vagy többet szexelnétek de nem tudod. Lehet megcsinálod ezt nyíltan mégegyszer aztán rájössz, hogy nem neked való. Jó ez így neki vagy nem.


De azt sem ítélem el, aki marad és titkolódzik. Mert lehet, hogy a párja pontosan ezt szeretné! Valójában meg kellene kérdezni néha a párunkat erről, hogy mit szeretne hasonló szituációban.

2017. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez miert a felnott parkapcsolatokhoz irtad?
2017. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%

Szia. Tudom le leszek pontozva de én megértelek mert voltam ilyen helyzetben néhány éve. Lehet hogy nem jó ötlet de elmondom mit tettem én. A helyzetem hasonló volt. Előtte senkinek nem kellettem aztán megismertem és beleszerettem. Sajnos néhány évvel később jött egy srác piával és annyira jó érzés volt hogy én is kellek a pasiknak hogy megtettem. Viszont ami szerintem nagy hiba volt hogy rögtön elmondtam neki. Nem sokkal később kidobott nekem meg így évek múlva is fáj a szívem és bármit megtennék hogy adjon még egy esélyt.

Tudom ezzel hogy elmeséltem nem adtam tanácsot de azért mert a mai napig nem tudom mi lett volna a helyes. Remélem neked a legjobbakat :) 22/L

2017. okt. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén a barátodat. Ha az első esetből nem tanultál és ismét megcsaltad akkor egy jobb nőt érdemel. Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Miután szakítottunk sokkal jobb lett az életem.
2017. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!