Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap megcsaltam a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megcsaltam a barátomat mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon cefetül érzem magamat mert megint megcsaltam a barátomat tegnap egy házibuliban. Sokat ittunk a másik fiúval és véletlen megtörtént a dolog nem szeretném részletezni hogy pontosan mi. Mentségemre szolgáljon hogy nagyon részeg voltam és nyilván nem akkora dolog mert csak szex volt, és nem jelentett semmit. De valamiért mégis nagyon lelkiismeret furdalásom van mert a barátomat nagyon szeretem és ő is szeret engem. Én vagyok az első barátnője és tényleg nagyon rosszul érzem magamat.

Most viszont nem tudom mit kéne csináljak. Ha elmondom neki nagyon megbántom és nem akarom hogy szakítson velem viszont nem hiszem hogy magam bírom tartani hosszút távon a dolgot. Szívem szerint kedvem lenne elsüllyedni és soha többet nem beszélni vele de sajnos muszály lesz és az is baj hogy nagyon szeretem egyébként. Megőrülök nem tudom mit csináljak.


2017. okt. 22. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Megint?!? Hagyd el, így teheted vele a legjobbat, mert akkor még találhat olyat, aki megbecsüli (nem csak szavakkal).
2017. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

"megint megcsaltam a barátomat"

Mi az hogy MEGINT? Az előzőekről tudott?


"Mentségemre szolgáljon hogy nagyon részeg voltam és nyilván nem akkora dolog mert csak szex volt, és nem jelentett semmit"

Ez nem mentség. És elég nagy dolog.


Na mindegy nem ostorozást kértél, hanem az a kérdésed, hogy mit csinálj most...

Ha nyugodtan akarsz aludni, legyen egyenes a gerinced és mondj el mindent a barátodnak.

2017. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

1. nem kell ész nélkül vedelni, ha nem bírod az alkoholt

2. nincsenek véletlenek, ne áltasd ezzel magad!

3. a pia SOSE kifogás!! úgyhogy NINCS mentséged!!!


Gerinctelen r..bnc vagy, ennyi.

Mondd el a párodnak az igazat, majd szakíts vele, jobbat érdemel tőled.


Ha szeretnéd a párodat, akkor nem történt volna meg a dolog.

2017. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Megint?!
2017. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Cián, kötél, 10 edik emelet?
2017. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Megint? Gratula

Csak szex? Hát ha a szex ennyire nem megcsalás neked, akkor nálad nagy gondok vannak a fejben.

Sokat ittál? Gyanítom legutóbb is sokat ittál, amikor megcsaltad. Lehet hogy tudni kéne a határokat!

2017. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Mondd el neki hogy mi történt és viseld a következményeket.
2017. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy ez csak valami szokásos vasárnapi kamukérdés...
2017. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt és egyszer már megtettem sajnos. Arról nem tud de most már tényleg nemtudom mi van velem velünk. Lehet hogy nem szeretem valójában de akkor miért érzem jól magam a társaságában ?? Teljesen össze vagyok zavarodva.
2017. okt. 22. 14:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Megint? Gratulálok... Amúgy nem mentség a pia egyáltalán. Én sose tennék ilyet senkivel, mégse találok normális férfit. Mondd el neki, hagyd ott, hátha talál egy normális nőt, aki őszintén szeretné :-(
2017. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!