Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Táncoltam egy fiúval, ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoltam egy fiúval, ezzel megcsaltam a barátomat?

Figyelt kérdés

Hellosztok!


Elég későn lett barátom. 21 éves voltam amikor összejöttem a barátommal (29F) Kereken egy éve vagyunk együtt.És nagyon jól érzem magam vele, minden 99%-ig rendben van, nagyon ritkán vannak nézet eltéréseink,viták, de "ennyi kell". Elöző héten a hétvégén a nővérem elhívott bulizni. Öten mentünk, a tesóm annak a barátja, két másik srác akik a nővęrem ismerősei és én voltam az 5-dik. Most voltam először buliban. Csak velük voltam végig, aztán odajött hozzàm az egyik srác aki velünk volt. Beszélgetni kezdtünk kicsit amikor tánc után leültünk inni. Alkoholt nem ittam, fantát kértem. Nem flörtöltem a sráccal, általános dolgokról ment a beszélgetés és jól kijöttünk. Utána felkért táncolni, de mondtam neki,hogy úgy senkivel nem táncolok együtt..hogy hozzá kell érnem. Mondtam ezt akkor, de semmi hátsó szándéka nem volt és csak a kezemet fogta meg úgy táncikáltunk. A nővérem csinált rólunk egy pillanat képet és elküldte facebookon a páromnak azzal az üzenettel,hogy " a barátnőd jól érzi magát haha". Utólag nagyon szégyellem az egészet és mind ezt akkor tudtam meg amikor a kocsiban voltunk már. A barátom számonkért ezért és megharagudott. Azt is mondta,hogy ez a megcsalás előszobája volt és reméli több nem történt köztünk a sráccal. Mérges ràm. De nem akartam neki rosszat,fájdalmat okozni. Többet nem megyek buliba sem és nem tàncolok mással.


Szerintetek is ezzel megcsaltam a baràtomat? :(


Nem szakíottunk, csak megbeszéltük,hogy ilyen többet nem fordulhat elő,mert ezt nem tolerálja.


Őszíntén, ti mit gondoltok?


2017. aug. 18. 15:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
A novered egy idiota. Te josagos eg.
2017. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
És mindenki tudta,hogy barátom van. Amikor beszéltem a sráccal én igazából csak a páromról csacsogtam neki az elején. Ő kérdezett később másról. Szóval megis említettem,hogy tudja van valakim. Nem akartam semmi rosszat.
2017. aug. 18. 15:48
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Minek neked ellenség,ha ilyen nővéred van :)
2017. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%

nem csaltad meg, a nővéred egy igazi k*csög...


egyébként ettől függetlenül, minden normális önbecsüléssel rendelkező férfinek rosszul esne ez...te örülnél, ha kapnál egy fotót a haverjától, miközben épp más lánnyal táncikál és "jól elvannak"? ugye, hogy nem

2017. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul is esett,hogy keresztbe akart tenni, de ő "poénnak" szánta. Mert mindenki tudja rólam,hogy elég "antiszoc" életet élek és a társasági életem is csak kb azóta van amióta van párom és ő bemutatott a barátainak,ismerőseinek és sokszor elhív magával ide oda plusszba. De inkább csak ketten szoktunk csinálni programokat.
2017. aug. 18. 15:51
 6/32 anonim ***** válasza:
31%
A nővéred is debil, a pasid meg idióta. Remélhetőleg nem fogsz bent ragadni a legelső hülyével egy szar kapcsolatban. (Mert tök mindegy, milyen cukimuki általában, egy normális férfi az ilyen helyzeteket is normálisan kezeli, az én barátom sehol nem akadna ki azon, hogy táncolok egy sráccal, jó ég :D)
2017. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem eleg egyszer beirni: A novered egy idiota.


Kivancsi vagyok, hogy neki ebben mi a poen.

2017. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igen igazat adok. Mert nekem is rosszul esett volna kicsit. És szégyellem is. De nem akartam megbántani őt és hűséges vagyok hozzà.
2017. aug. 18. 15:52
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem is tettél semmi rosszat. A nővéred még egy kis tini, a párod meg igen féltékeny pasi. Buliban, szokás táncolni.
2017. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Az idiota novereddel kene megszakitanod a kapcsolatodat. Ekkora taplosagot... Nem megcsalas, nem tettel semmi rosszat, ugyanakkor a baratod is ertheto. Faj a szerelmedet massal tancolni latni. Ez egy olyan helyzet ahol egyikotok sem hibas es mindenki ertheto. Ti ketten bekuljetek ki, a noveredet meg tedd a helyere.


Ki mondta h tobbet nem mehetsz buliba? Menjetek a baratoddal, menjetek csak lanyokkal, de a novered nelkul. En amugy nem igazan vagyok hive a mas fiukkal valo tancnak, mert egyreszt ez bennuk remenyeket kelt, aztan magyarazkodhatok, masreszt en sem orulnek ha a baratom tancolna mas lanyokkal. Most ezzel nem azt akarom mondani h bunos vagy, mert azert ez a buntol messze all, inkabb csak nem illik meg felreertheto.

2017. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!