Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Táncoltam egy fiúval, ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoltam egy fiúval, ezzel megcsaltam a barátomat?

Figyelt kérdés

Hellosztok!


Elég későn lett barátom. 21 éves voltam amikor összejöttem a barátommal (29F) Kereken egy éve vagyunk együtt.És nagyon jól érzem magam vele, minden 99%-ig rendben van, nagyon ritkán vannak nézet eltéréseink,viták, de "ennyi kell". Elöző héten a hétvégén a nővérem elhívott bulizni. Öten mentünk, a tesóm annak a barátja, két másik srác akik a nővęrem ismerősei és én voltam az 5-dik. Most voltam először buliban. Csak velük voltam végig, aztán odajött hozzàm az egyik srác aki velünk volt. Beszélgetni kezdtünk kicsit amikor tánc után leültünk inni. Alkoholt nem ittam, fantát kértem. Nem flörtöltem a sráccal, általános dolgokról ment a beszélgetés és jól kijöttünk. Utána felkért táncolni, de mondtam neki,hogy úgy senkivel nem táncolok együtt..hogy hozzá kell érnem. Mondtam ezt akkor, de semmi hátsó szándéka nem volt és csak a kezemet fogta meg úgy táncikáltunk. A nővérem csinált rólunk egy pillanat képet és elküldte facebookon a páromnak azzal az üzenettel,hogy " a barátnőd jól érzi magát haha". Utólag nagyon szégyellem az egészet és mind ezt akkor tudtam meg amikor a kocsiban voltunk már. A barátom számonkért ezért és megharagudott. Azt is mondta,hogy ez a megcsalás előszobája volt és reméli több nem történt köztünk a sráccal. Mérges ràm. De nem akartam neki rosszat,fájdalmat okozni. Többet nem megyek buliba sem és nem tàncolok mással.


Szerintetek is ezzel megcsaltam a baràtomat? :(


Nem szakíottunk, csak megbeszéltük,hogy ilyen többet nem fordulhat elő,mert ezt nem tolerálja.


Őszíntén, ti mit gondoltok?


2017. aug. 18. 15:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy a barátnőd is és a barátod is egy se..gg..fej. Te viszont túl kevésre tartod magad.
2017. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem te terrorban élsz.
2017. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!