Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik ezt már tapasztalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik ezt már tapasztalták, kérlek írjátok le, hogyan ment ez tovább?

Figyelt kérdés
Férjemről most derült ki,hogy 8 hónapja van neki egy szerelmi párkapcsolata.Nem mondta el, lebukott a facebookon.Mindent láttam,szállodákban voltak,szerelmes versek,szex is leirva.2 gyerekünk van,azt mondta lezárja a nővel.Ma állítólag felhivta és szakitott.Hogyan tudtatok utána ujból lefeküdni a férjetekkel ugy hogy ez nem ugrott be közben?
2017. jún. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
amugy lehet ezt most nem kene leirnom...mert durva...de meg ilyeneket is olvastam hogy de se....be d....lak....es meg is törtent...
2017. jún. 13. 21:34
 62/71 anonim ***** válasza:
100%
Bírtam,mert szerettem. De folyamatosan veszekedtünk,ezen,nem máson. Nem mondtam neki semmit miért válok. Csak,hogy válok. Pont. Fel sem fogta 2 évig miért fáj nekem,miért lettem lelki nyomorék. Akkor minek magyarázkodni?
2017. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
Ez szex. Nekem ez nem fájna annyira mint amit az enyém írt neki. "Teljesen megbolondítasz,kezdek beléd szeretni,pedig már..... " Ez meg érzelem. Na ez fájt. Közben itthon is mindennap elmondta nekem mennyire szeret! NoComment.
2017. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
nalunk szerelmes versek amiket ö költött neki...szerinted?minden nap elalvas elött szeretlek...
2017. jún. 13. 21:43
 65/71 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdező?
2017. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
en 33 ö 40
2017. jún. 14. 07:24
 67/71 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,találsz olyat aki megbecsül. Mit döntöttél végül? Vagy még gondolkozol?
2017. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Ne vesztegesd el a még jó éveidet egy rossz házasságra. A gyerekek nem hülyék, észre veszik, megérzik, hogy nem jól mennek a dolgok, jobb lenne külön válni. Attól még megmarad nekik mindkét szülő. De a rossz házasság, negatív légkör, boldogtalan anyuka egyáltalán nem szolgálja a javukat.
2017. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2017. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
nem döntöttem .
2017. jún. 20. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!