Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik ezt már tapasztalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik ezt már tapasztalták, kérlek írjátok le, hogyan ment ez tovább?

Figyelt kérdés
Férjemről most derült ki,hogy 8 hónapja van neki egy szerelmi párkapcsolata.Nem mondta el, lebukott a facebookon.Mindent láttam,szállodákban voltak,szerelmes versek,szex is leirva.2 gyerekünk van,azt mondta lezárja a nővel.Ma állítólag felhivta és szakitott.Hogyan tudtatok utána ujból lefeküdni a férjetekkel ugy hogy ez nem ugrott be közben?
2017. jún. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
nem.ez nem ilyen egyszerü.nevess csak ezen.a gyerekeim az elsök.
2017. jún. 12. 20:10
 12/71 anonim ***** válasza:
91%
Nem nevetek, szánlak...
2017. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
amugy az is durva lehet a szeretöjenek,hogy 8 honap szerelmi viszony utan kapott egy hivast hogy vege.mert öt ugyanugy hitegette a szerelmevel mint engem
2017. jún. 12. 20:12
 14/71 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekek meg fogják érezni, hogy valami nincs rendben közöttetek. Az sem jó, ha úgy nőnek fel, hogy apu és anyu kvázi utálják egymást. Lehet, sokkal kíméletesebb nekik a válás, ha mindketten felnőttként kezelitek a dolgot.


Egyébként ha egyszer megtörtént, többször is meg fog.

2017. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:
szansz????de miert??neked ez olyan egyszerü lenne?komoly??15 ev utan??
2017. jún. 12. 20:13
 16/71 anonim ***** válasza:
90%
Na és te bekajálod, hogy vége? :) Nem dobta ki a nőt hidd el, hülye lenne. Hisze te úgyis megbocsátassz neki, továbbra is megoldja, csak ügyesebben.
2017. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
es ha tenyleg kidobta mert tudom?hallottam...akkor mi van?
2017. jún. 12. 20:16
 18/71 anonim ***** válasza:
90%
akkor nem azt írtad volna, hogy "állítólag" felívta. Amúgy meg neked már úgyis mindegy, befásultál és boldogtalanul fogsz megöregedni magányosan "csak mert a gyerekeknek így jobb"... A gyereknek akkor jó, ha látja a szülőjét boldogan. Nem pedig egy szar házasságot. No de nem fogok neked tovább érvelni, úgy sem érted meg, felesleges. viszlát.
2017. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értelek kérdező. Kaptál kétféle választ, egyik sem tetszik, sőt még a szeretőt is sajnálod. Akkor maradj magadnak, még nyűglődsz egy ideig aztán megnyugszol és lesz egy jóvanazúgy házasságod. Ha később mégis arra gondolsz, hogy jobb lett volna szakítani nyugtasd magad azzal, hogy máshol ajtócsapkodás, pofozkodás van, az urad meg nem iszik, nem kártyázik, jól keres, végül is nincs nagy baj.

(Már várom hogy írd, hogy ez nem ilyen egyszerű...)

2017. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a gyerekek rugalmasak. És ha a szüleik (ti) ugyanúgy szeretitek őket, mint eddig, ugyanúgy mindent megkapnak érzelmileg is és mindenhogy, akkor nem fognak sérülni. Gondolj csak bele- két karácsony, két szülinap alapból mindenkinek. Ez már önmagában nem olyan rossz. Főleg ahhoz viszonyítva, amikor azt látják, hogy a szüleik (ti) egymás torkát át tudnák harapni haragjukban. Milyen példát mutat ez nekik? A gyerekeknek a stabil, harmonikus, szerető légkör a lényeg. Nem az, hogy a biológiai anyu és apu éljenek együtt haragban, csak mert ők csinálták meg őket.


Egyébként én nem tudnék ilyet megbocsátani, ezek után annyira sérülne benne a bizalmam, hogy képtelen lennék akár csak egy háztartásban megmaradni mellette. Bár nem 15 év után, de azért elég hosszú kapcsolat után tudtam meg egy exemről, hogy van mellettem más is, és bizony a lába nem érte a földet, azonnal rúgtam is ki mint macskát a klotyóra. Volt, és most is van annyi önbizalmam, hogy ne féljek egyedül maradni, még ha nehéz is, mert hosszú távon ez a jobb nekem- esetedben nem tudhatom, a gyerekeknek is jobb-e, mert te vagy az anyjuk, de ami biztos, hogy két rossz közül próbálod a kevésbé rosszat választani, ami esetben szerintem nyugodtan lehetsz önző, mert hosszú távon ez mindenkinek többet segít.

2017. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!