Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik ezt már tapasztalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik ezt már tapasztalták, kérlek írjátok le, hogyan ment ez tovább?

Figyelt kérdés
Férjemről most derült ki,hogy 8 hónapja van neki egy szerelmi párkapcsolata.Nem mondta el, lebukott a facebookon.Mindent láttam,szállodákban voltak,szerelmes versek,szex is leirva.2 gyerekünk van,azt mondta lezárja a nővel.Ma állítólag felhivta és szakitott.Hogyan tudtatok utána ujból lefeküdni a férjetekkel ugy hogy ez nem ugrott be közben?
2017. jún. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
13%
de ezt hogy nem lehet észrevenni? :(
2017. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés...amugy jol csinálta..vállalkozó..ment és jött ahogy akart...nem tudtam ellenörizni
2017. jún. 12. 19:47
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, kidobnám a p.csába.
2017. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
96%

En total liberalis vagyok ha a ferjem megcsalna egy vadidegen novel, egyszeru botlas, vagy esetleg egy prosti kiprobalasa egyszer nekem az belefer-az amit a ferjed csinal, az viszont nem.


Itt nem a szex a gond, hanem az h szerelmes. Nekem az a kiindulopontom, hogyha masba szerelmes, akkor menjen el mert es ne az legyen h a gyerekek miatt, megszokas szeretetbol marad. Masreszt a szex reszen ket es fel masodperc alatt tullepek, azon a gondolaton viszont h mikozben velem van es ra gondol-nos, azon nem tudnek tullepni mondom ugy, hogy sztem eleg lazan fogom fel az eletet es a megcsalast.


Nincs tanacsom, ez mind ido kerdese de az amit elnyomunk magunkban az szazszorosan ut vissza-ezt arra ertem h mondjuk szakit a novel, de mindig sajnalni fogja azt h elveszitette mert nem azert lett vege mert elmult, hanem azert mert nem akarta elhagyni a hazassagat.


Szoval nekem igy a ferjem nem kene.

2017. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
a gyerekek 10 es 12 evesek.felnek hogy serülnenek a valastol.Miert nem bocsatanal meg?Amugy en is gondolkodok.Nagyon szeretnek mindkettönket es nagyon erzekenyek.15 eve hazasok vagyunk
2017. jún. 12. 19:56
 6/71 A kérdező kommentje:
nekem azt hazudja nem szerelemes de mindent lattam.szerelmes versek tömkelege.minden nap szeretlek este.szoval hazudik hogy megtartson
2017. jún. 12. 19:57
 7/71 A kérdező kommentje:
a gyerekek miatt nem akar valni.tudom.nagyon szereti oket.
2017. jún. 12. 19:58
 8/71 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekel mit akar??? Mással feküdt le hónapokig,másnak udvarolt,mást szeretgetett. A gyerekeknek is jobb a válás mint egy mérgezett házasság? Milyen kérdés az,hogy hogyan ment ez tovább? Sehogyan!!! Kérdező, légy erős és keress magadnak egy szerető férfit.
2017. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem ilyen egyszerü.en ugy gondolom ti ezt most ugy gondoljatok mert nem vagytok benne.De ha benne lennetek ket gyerekkel,akikröl tudom,hogy tönkremennének a válásban,mást mondanátok.Könnyü ugy mondani ezt,hogy nem vagytok benne.
2017. jún. 12. 20:08
 10/71 anonim ***** válasza:
91%
Akkor minek kérdezed? Mosolyogj, és tedd szét a lábad apucinak továbbra is.
2017. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!