Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik ezt már tapasztalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik ezt már tapasztalták, kérlek írjátok le, hogyan ment ez tovább?

Figyelt kérdés
Férjemről most derült ki,hogy 8 hónapja van neki egy szerelmi párkapcsolata.Nem mondta el, lebukott a facebookon.Mindent láttam,szállodákban voltak,szerelmes versek,szex is leirva.2 gyerekünk van,azt mondta lezárja a nővel.Ma állítólag felhivta és szakitott.Hogyan tudtatok utána ujból lefeküdni a férjetekkel ugy hogy ez nem ugrott be közben?
2017. jún. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
köszi utolo egyet ertek.boldogsag mar soha NEM LESZ,,,
2017. jún. 12. 23:05
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

Apam megbocsajtott anyamnak.

Azota is egyutt es jol megvannak. 20 eves hazasok.

De szinte az egesz gyerekkormat a nagyszuloknel es a rokonoknal toltottem. Vagy azert mert oltek egymast, vagy azert mert békülni akartak.

De en nem tudom es nem is akarom eldonteni hogy jol dontottek e.

Ennyi ev elteltevel mar nincs felemlegetve... de en nem pazarolnek erre az eletembol mondjuk 5-6 evet.

2017. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam megbocsátani, egy ideig ment, de aztán nem bírtam tovább. Foltyon ott motoszkált a fejemben ha nem vette fel a telefont, ha késett, ha rossz kedve volt, ha nem úgy ért hozzám. Semmi nem volt már olyan. Életed végéig nem tudod elnyomni magadban. Főleg hogy tudod hogy szerette és nemcsak egy egyszeri botlás volt. Én egy kicsi gyerekkel hagytam ott. Most nyugodtabb vagyok, sokkal.
2017. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

Az aposom zsinorban csalta az anyosomat amit az anyosom egy ideig elnezett aztan ugy dontott h ezt neki is lehet csak o alaklmi kalandok helyett fejest ugrott egy 5 eves viszonyba ami miutan kiderult a hazassaguk veget jelentette mert az aposom kidobta az anyosomat.


1honap mulva megbocsajtott, ujrakezdtek es az egesz kapcsolatukat uj alapokra helyeztek, es tobbet egyikuk sem csalta meg a masikat. Igy leeltek 45 evet rohogve, boldogan, harmoniaban, es a viharok ellenere is nagyon szeretve egymast.


Szoval persze, van ilyen csak azt felejted el h a te ferjed szerelmes valakibe, tehat itt nem a szexrol szol a dolog.

2017. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam megbocsátani, elváltam.

Baráti körben viszont vannak ketten, akik igen, folytatták.Az egyik pár végül szétment, a pasi 3 év múlva lelépett egy másik nővel.A másik kapcsolatban mindketten boldogtalanok ( a gyerekek is ), és most már csalják is mindketten a másikat.

Nem nagyon hiszek benne, hogy lehet így folytatni.

2017. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
erdekes.olyat senki nem ir hogy folytattak de boldogan.
2017. jún. 13. 20:26
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet tovább élni boldogan,azért!!! Elárult,megalázott. Ha valaki próbált túl lépni rajta én vagyok. Mindent megtettem. 2évig bírtam vele. Boldogtalanul. Nem hiába mondják,hogy a legnagyobb bűn a kapcsolat ellen a megcsalás....
2017. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
Utolso 2 ev utan azert hagytad el mert meg mindig benned volt az ami olyan regen törtent??
2017. jún. 13. 21:04
 59/71 anonim ***** válasza:
100%

Igen,azért. A folyamatos bizalmatlanság miatt.

Gondolj bele,szereted,hazavárod,gyerekeit neveled,főzöl,mosol,takarítasz,szexxelsz vele,bátorítod,elismered. Ő meg beleszeret másba. Ami önmagában nem bűn,csak fájdalmas.

De,hogy annyira nem tisztel,hogy eléd álljon? Magyarul hülyének néz. Sem tisztelet,sem szeretet. Helyette megbánt,megaláz

2017. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
es 2 evig birtad?es utana mit mondtal neki?hogy 2 evig magadban tartottad de rajöttel nem tudsz megbocsatani?
2017. jún. 13. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!