Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik ezt már tapasztalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik ezt már tapasztalták, kérlek írjátok le, hogyan ment ez tovább?

Figyelt kérdés
Férjemről most derült ki,hogy 8 hónapja van neki egy szerelmi párkapcsolata.Nem mondta el, lebukott a facebookon.Mindent láttam,szállodákban voltak,szerelmes versek,szex is leirva.2 gyerekünk van,azt mondta lezárja a nővel.Ma állítólag felhivta és szakitott.Hogyan tudtatok utána ujból lefeküdni a férjetekkel ugy hogy ez nem ugrott be közben?
2017. jún. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
na utolso ez egy nagyon korrekt öszinte valasz volt.szoval a lenyeg ezt hiaba akarom nemn lehet megbocsatani mert mindenkepp bennem marad a tüske.....
2017. jún. 12. 21:15
 32/71 A kérdező kommentje:
Utolso varj,honnan tudod hogy megint ez lesz?minden nap szerelmes lesz az ember?miert tuti az hogy megint megteszi???
2017. jún. 12. 21:17
 33/71 anonim ***** válasza:
86%

32#

Azért mert már nem szeret téged. Ha szeretne akkor nem kúrt volna félre.

2017. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
magyarul nem szamit hogy hallottam ahogy szakitott a csajjal?a csaj sirt is a telefonban....szoval ez azt jelenti hogy kesöbb tuti megteszi massal is?
2017. jún. 12. 21:24
 35/71 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megteszi, ha massal nem ugyanazzal a novel. Gondolj mar magadra es a gyerekeitekre. Roncs leszel egy ido utan es ok is.. Nalam nem hazassag volt, meg csak gyerek se.. De 2-3 honap utan mar roncs voltam mellette. Elengedtem es sokkal nyugodtabb vagyok en is es a kornyezetem. Tudom h van mas boldogsag is :) Neked is tartogat meg valakit az elet! Csak elore!!
2017. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
ok.idaig egyetlen nö se irt olyat hogy megbocsatott es utana egy idö utan megint minden jo lett....szoval ilyen nincs..ha valaki megis igy erzi csak ide nem meri kiirni akkor privatban irja...mert mar kaptam ket olyan uzenetet...ugy latszik ez szegyem ha valaki ezek utan együtt marad egy ferfivel....
2017. jún. 12. 21:39
 37/71 anonim ***** válasza:
88%
Egy ilyen megalazo helyzetben benne maradni az onbecsules teljes hianyara utal. Ezt akarod mutatni a gyerekeidnek? A not nyugodtan meg lehet alazni, ugyis turni fog, mos, foz apara, apa meg egy masik not szeret. Evvel teszed tonkre a gyerekeidet, nem avval, ha elvalsz. A gyerek nem hulye, csak meg kicsi!!!
2017. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
utolso ezt nem ertem.hiszen nem tudnak semmit.es nem is fognak.
2017. jún. 12. 21:49
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

Leszarnám, hogy a gyerekek mit éreznek. Nem mennek tönkre a válásban, megszokják az új helyzetet, de ha felnőttként rájönnek, hogy a férjed évekig dogtt téged is meg Marist is, akkor iszonyat nagyot fognak csalódni benned is.


Én legalábbis nem bocsátanám meg anyámnak-apámnak, ha ennyire nem lenne önbecsülése, hogy simán elnézi, hogy félrekúrnak mellette. Szánalmas az ilyen ember.


Vagy jobb, ha a vitákat hallgatják? Mellesleg tudják ők, hogy i a helyzet, márcsak a kettőtök viselkedéséből is.

2017. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
na akkor megegyszer: a gyerekek semmit nem tudnak arrol apa mit tett.akkor miert elnek ugy hogy azt hiszik mindent el kell türni?ezt nem ertem.nekünk ez elött nem volt rossz a hazassagunk.atlagos.
2017. jún. 12. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!