Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem szerint nincs jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szerint nincs jogom elhagyni másfél évvel a megcsalás után. Valóban jogtalan?

Figyelt kérdés
Másfél éve derült ki egy több hónapos viszonya. Terhes voltam akkor. A vége felé már be akarta fejezni,csak a nő zsarolta. De az első pár hónapban szivesebben volt vele mint velem. Hazudott,megalázott.Direkt összeveszett velem,hogy vele lehessen. Nem feküdt le vele,mert nem állt fel neki. Amikor kiderült,esküdözött,sírt. Előttem mondta el a nőnek,hogy soha nem szerette,csak szórakozott vele. Azóta minden ok. Szeret,becsül,támogat,el sem mozdul mellőlem. De! Nem tudok bizni benne,folyamatosan eszembe van a sok hazugsága,a megalázásai. Most jutottam el arra a pontra,hogy el akarok válni. Pedig nagyon szeretem,azért is próbáltam megbocsátani. Szerinte én is hibás vagyok,mert nem voltam jó feleség,de mióta az lettem,nem tenne még1×ilyet. Szóval szerinte van valakim,azért akarok válni. Nem hiszi el,hogy a megcsalása miatt. Pedig bele fogok halni a hiányába. De nem tudok vele tovább élni.
2016. dec. 16. 07:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Az aldozat hibaztatasa ,, nem voltal jo feleseg,, jogos megcsalas.

Ennyi erovel a betoro lelovi a haz urat ,, minek vedekezett,, igy jogos a betores ?

A megcsalas bun a masik ellen ha van ra ok ami kizart ha nincs.

Ne hibaztasson mar teged.

Terhesseg alatti ferekurcifolas gyakori ferfiaknak hiszen bizonyitani akarnak ok a kanok !! (Ami parodnak nem sikerult impotens lett)

2016. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben mindkét fél hibás, azonban a FELELŐSSÉG mindkét felet illeti, ha valami nem működik egy kapcsolatban. Amennyiben ez fennáll, jöhetnek megoldások, elkerülések, személyiségtől függően ki hogy kezeli. A férjed ez megcsalással, kikacsintgatással kezelte, így döntött. Helyes? Nem, nem helyes a módszer.


A kérdésre válaszolva: Nem, nem jogtalan. Van némi közöm a polgári joghoz, én nem tudok egy olyan paragrafusról sem a polgári törvénykönyvben, mely kimondaná, definiálná, hogy az elhagyáshoz nincs joga valakinek. Bíróságon is kiröhögnék.


33F

2017. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Elozo

Persze a terhes feleseg pont azzal volt elfoglalva hogy ferje nadragba tudja tartani.Ertheto.

A pszihologiban ismert dolog a terhesseg alatti ferelepes az apa reszerol.

Allati dolog....de sajnos gyakori

2017. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%
#23-as, nem érted amit mondok.
2017. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hat sztem ez csak egy kifogàs hogy azért csalt meg mert nem voltàl jó feleség egyépként is te akkor terhes voltàl neki nem màs àgyàba kellett volna bujnia hanem téged tàmogatni nem magadra hagyni meg hazudozni !Ő àrult el téged és neked jogod van elvàllni tőle !
2017. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23-as ez is csak egy kifogás akkor ez olyan hogy a férjének elkelett bolna tűrnie hogy ingerlékeny a felesége mikor terhes ez ezzel jàr mit gondoltàl !?Megérteném az indokodat ha ebben az esetben idegbeteg depressziós lenne a felesége és nem tudna gondoskodni az újszülöttről de ebben a helyzetben a férj baszta el mégha egy terhes feleségre odakell figyelni gondoskodni rola!
2017. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Elkellett volna *
2017. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Van már " jogod" elhagyni azóta?

Kész vagyok ettől a nincs jogodtól.😃

2017. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha nem feküdt le vele, akkor nem nagy megcsalás. Lehet megijedt a gyerek vállalástól és másban próbálta keresni a vigaszt. Szerintem meg kellett volna bocsájtanod neki.
2017. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg kellett volna bocsájtanod neki."


Annak, aki megpróbálta megcsalni?Azért ott volt az a szándék, és meg is történt volna, ha van neki mivel.Ez aztán a bizalomra méltó ember...

2017. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!