Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem szerint nincs jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szerint nincs jogom elhagyni másfél évvel a megcsalás után. Valóban jogtalan?

Figyelt kérdés
Másfél éve derült ki egy több hónapos viszonya. Terhes voltam akkor. A vége felé már be akarta fejezni,csak a nő zsarolta. De az első pár hónapban szivesebben volt vele mint velem. Hazudott,megalázott.Direkt összeveszett velem,hogy vele lehessen. Nem feküdt le vele,mert nem állt fel neki. Amikor kiderült,esküdözött,sírt. Előttem mondta el a nőnek,hogy soha nem szerette,csak szórakozott vele. Azóta minden ok. Szeret,becsül,támogat,el sem mozdul mellőlem. De! Nem tudok bizni benne,folyamatosan eszembe van a sok hazugsága,a megalázásai. Most jutottam el arra a pontra,hogy el akarok válni. Pedig nagyon szeretem,azért is próbáltam megbocsátani. Szerinte én is hibás vagyok,mert nem voltam jó feleség,de mióta az lettem,nem tenne még1×ilyet. Szóval szerinte van valakim,azért akarok válni. Nem hiszi el,hogy a megcsalása miatt. Pedig bele fogok halni a hiányába. De nem tudok vele tovább élni.
2016. dec. 16. 07:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
10%
"Pedig nagyon szeretem,azért is próbáltam megbocsátani." Önáltato kamu szöveg!!!!! Ha annyira szeretnéd tultetted volna magad ennyi idö alatt a megcsaláson, nyitottatok volna egy uj fejezetet. Persze, jogod van bármikor elhagyni, de ne hazudj magadnak!
2016. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
98%

#1: "Egy újabb kicsinyes nő. "


Ha téged csalnak meg, akkor is ilyen nagyvonalú vagy?

2016. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%

Én 2 évet őrlődtem miután az exfeleségem megcsalt, és aztán mondtam hogy legyen vége.

Nem kell ezen agyalni hogy a férjed mit mond vagy akar, ő már leszerepelt. Úgy kell cselekedni ahogy jónak érzed.


Nem állt fel neki, jajj el ne hidd már...

Egyébként meg nem csak a kefélés megcsalás.

2016. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Úgy bukott le a férjem,hogy elolvastam az üzeneteiket. Ebben irta neki a csaj,hogyha elhagyja elnondja nekem. Ebben olvastam,hogy a csaj irta neki,hogy tudja azert volt vele keptelen szexelni,mert engem szeret.
2016. dec. 16. 14:05
 15/31 anonim ***** válasza:
4%
Valahol iagaza van. És én is azt gondolom, hogy találtál másik pasast, és ürügynek jó egy megbocsájtott, másfél éves történet. Akkor kellett volna lelépned, akkor igazad lenne, így nincs.
2016. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
23%

Azt īrod, bele fogsz halni a hiånyåba.

Mėg egy pårteråpiåt megprôbålhatnåtok.

2016. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
98%

"Szerinte én is hibás vagyok,mert nem voltam jó feleség,de mióta az lettem,nem tenne még1×ilyet."


:DDD Viseld csak el a férjed továbbra is akkor, sok sikert, igazi úriember, mint látszik, aki képes volt pont a terhességed alatt megalázni és elfordulni tőled. Sok boldogságot.

Gondolj arra, hogy lényegében ez a legalja. Szóval ennél ocsmányabb dolgot már nem igen fog tudni amúgy sem elkövetni ellened, tehát a nehezén már túl is vagy.


Csak arra vigyázz, hogy te a jövőben "jó feleség" legyél, nehogy ám aztán ő újra "jogosan csaljon meg megint idővel. Ennyi csak a dolgod.

Ha ezt betartod, akkor vígan éltek együtt.

2016. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

Közös gyereket vártatok, és ez alatt megcsalt.

Szép.

Hogy-hogy nincs jogod? Tulajdona vagy?

Szerintem ha nincs bizalom, akkor nincs miért folytatni.

2016. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%
Férj éveken át félrejár, fix szerető plusz prostik. Lebukás, balhé, szánom-bánom... Imádás, hűség, olykor gyanújelek. Feleség hallgat, szeret, szenved. Aztán egy nap azt veszi észre, hogy a férje legjobb barátjával szaggatják egymást. Lebukás. Férj őrjöng, vádol. Küzd a feleségéért. Barát küzd a nőért. A feleség szenved. Lépni képtelen. Szereti a férjét. De már nem bízik benne. Vágyja a szeretőjét. De még nem bízik benne. A barát/szerető szenved. Ilyenkor mi van???
2016. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
97%

Hogy értette azt, hogy nem voltál jó feleség?-ez ilyen egyoldalú megfelelés.

Ő jó férj volt?-tegyük fel a kérdést! Nem, mert megcsalt megalázott!


Én válnék nem kérdése (magam is házasságban élek, szóval nem a levegőbe beszélek).

Ő tiport el téged a megcsalással és most neked kéne lenni a bűnösnek, amiért válni szeretnél?-miért csalt meg?-nem bírt a farkával? (elnézést a közönséges kifejezésért).

Szerintem túlzottan uralni akar téged és emelett elég önző személyisége van. Neki nem jó, neki így ilyen, neki úgy olyan... neki, neki, neki!!- és mi van veled? Vagy az kit érdekel? Egy jó feleség tűjön engedelmesen?


Hagyd ott ezt az embert, legalább a gyerek sem ezt az önző példát látja, meg a megnyomorodott édesanyját. Tudom nem könnyű, mert pont a gyerek az összetartó kapocs...


De a férjed egy önző majom :( és ez nem fog változni, maximum rosszabb lesz :(

2016. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!