Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha a párotok életében először annyit ivott, hogy full részeg ezért haza viszi az ismije kocsival aki fiú..aztán a barátnőtök megcsókolja a srácot aki viszonozza is akkor ez mennyire számít megcsalásnak?.. és ha szemtanúi lennétek akkor mit tennék olyan szituban? kort aki akar írjon!:D

2016. dec. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

A megcsalás relatív, van akinek az van akinek nem.

Engem nem zavarna de nem is vagyok monogám. Az alkohol nem kifogás. Aki nem bírja (én sem bírom és nagyon ritkán iszom) az ne igyon. Ez nem kifogás. Ha azt beszélték meg a felek hogy nincs harmadik akkor igen, megcsalás.


N.24

2016. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam annak számítana. Amint megtudnám nyugodtan csókolgathatja, de már szingliként.
2016. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok! a kérdés fiúk felé szólt amúgy xD
2016. dec. 14. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mi megcsalás, ti beszélitek meg. Nálam egy csók simán az, azonnal menne a levesbe, mert nekem ne smárolgasson mással, ha: 1 - én sem teszem, 2 - szeret. Szóval nekem mindenképp, de ha neked nem, akkor sok boldogságot... :) 24/F
2016. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ez kérdés?


Ha csajoddal kézenfogva sétálsz az utcán majd megcsókol egy szimpatikus idegent az megcsalás?

2016. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem az !Nekem ha pàrom van mégha részeg is vagyok akkor sem smàrolnàm le az előttem jàrkâlöt sem kivéve ha a pàromat nem szeretem és kifelé kacsingatok!Ilyen nem volt szerencsére de megfordulna a fejemben!
2016. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!