Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számit, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit, ha nem is ismerem? + nem is járunk

Figyelt kérdés
Chatelek kb 2 hónapja egy fiúval, viszont személyesen nem ismerem. Tudtomra adta h többet szeretne, nekem is szimpi. Elég messze lakik, úgyhogy most fogunk találkozni. Viszont tegnap voltam egy buliba, és smároltam egy fiúval, meg még 1-2 dolog (nem szex). Tudom hogy nem helyes, meg hogy nem kellett volna, de 1 éve vagyok szingli és azóta nem volt senki. A tegnapi fiútól nem akarok semmit, nem is tetszik, tegnap ismertem meg és annyi. Szerintetek bevalljam a másiknak vagy ne is emlitsem? Köszi előre is, 21L
2016. okt. 1. 16:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

minek ezt megemlíteni? teljesen felesleges.


a saját Lelkiismereteddel számolj el, annyi bőven elég.

2016. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%
Ne emlitsd mert en a kepedbe rohognek es halat adnek az urnak hogy idoben kiderult mifele vagy :D ja az hogy ott hagynalak lemaradt :) bocsi smarolgassal es szopikazzal nyugodtan kedvedre egeszsegedre :)
2016. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
utolsó nem szopikáztam :D viszont egy év alatt szerintem egy ilyen eset belefér, nem?
2016. okt. 1. 17:05
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

pont akkor akarod, hogy beleférjen, mikor épp egy másik sráccal ismerkedsz? :D


jaj, nekem.. eddig nem volt rá időd?

2016. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem beírni, hogy elég részeg voltam, nem mentség, tudom...
2016. okt. 1. 17:08
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

kislány, tanulhatnál mértéket, és akkor nem lennél s..gg részeg!


egyébként remélem tudod, hogy iszonyú gáz, ha egy csaj olyan részeg, hogy nem tud uralkodni magán, plusz az ilyen kislibákat szokták nagyon kihasználni


nem láttál, olvastál elég negatív hírt, hogy tanulj mértéket a piálásban??

2016. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
persze, én mindig tartom a mértéket, sőt nem is szoktam nagyon inni, ne legyünk álszentek, a mai lányok 70%-a nem ezt csinálja minden hétvégén? nekem ez egyszeri alkalom volt 1 év alatt :)
2016. okt. 1. 17:19
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

nem a mai lányok érdekelnek, hanem most te vagy itt a főszereplő

tehát ne háríts, ne mutass a másikra


egyébként elég furcsa, hogy minden éppen akkor van (smárolás és taperászás egy másik sráccal, s..gg részegség egyszer, mikor állításod szerint nincs ilyen) mikor ismerkedsz valakivel


hát, lehet, hogy csak én képzelődöm, de ennyi "véletlen" nem szokott történni egyszerre


egyébként:

1. ki mondta, hogy részegnek kell lenni?

2. ki mondta, hogy enged kell, hogy fogdossanak?

3. nincs neked akaraterőd, hogy eltold az srácot?

4. szerintem téged se kellett kéretni

2016. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Na jólvan, azért ne tegyünk már úgy, mintha a kérdező valami faluk..rvája lenne...

Én szinte mindig az őszinteséget preferálom, de szerintem itt nem érdemes. Nem jelentett semmit, nem vagy kapcsolatban, még csak ismerkedtek... nincs miről beszélni. semmi értelme nem lenne beszámolni a dologról, csak annyit érnél el vele, hogy megbántod - hulla fölöslegesen.

2016. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
tudom, csak bánt egy kicsit a dolog. ő volt az első ilyen "kalandom" + ha van kapcsolatom akkor persze, hogy nem teszek ilyet. kapcsolatról szó sincs, nem találkoztunk még, nem tudni mi sülhet ki a dologból, lehet, hogy nem is fogunk tetszeni egymásnak, bár bízom benne, hogy tévedek :D
2016. okt. 1. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!