Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit ez? Utaljam magam miatta?

Figyelt kérdés

En huszoneves vagyok, es van egy idosebb, meglehetosen szabad szellemu holgy, akivel pettingeltunk. Reszleteket nem irok, de en meztelen voltam (o nem) es kielegultem (o nem, es semmi behatolas). Jol esik visszagondolni ra, de nem tudom, minek tartsam ezutan magam. A baratja is ki-ki kacsintgat a kapcsolatbol, mikozben elvileg akar harmas kalandokra is nyitott lenne egy masik ferfival, de a megcsalast nem turi. Szerintem a no egyfajta bosszubol ment bele.


En kozben ki vagyok ehezve, nem megy a csajozas, vilageletemben elvittek elolem a jo csajokat. Mindig rendes gyerek voltam, talan epp ezert tartanak kicsit unalmasnak. Furdal a lelkiismeret, nem tudom, mit gondoljak.


2016. szept. 12. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Neked megcsalásnak számítana, ha a barátnődet kinyalta volna egy csávó?
2016. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

de aranyos hogy még neked van bűntudatod :3

ez inkább a hölgy dolga lenne, ha érez egyáltalán valamit a párja iránt, te semmiképp se utáld magad emiatt, te nem csaptál be senkit :)

25L

2016. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, ilyen gondolatmenettel, nem is csodálom, hogy nem igazán jönnek össze a csajok.
2016. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De itt nem volt oralis szex. Meg csak csok sem.
2016. szept. 12. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez megcsalás akárhogy is nézzük.
2016. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mond meg, miért is akarod utálni magad?
2016. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat azert, mert reszt vettem benne. Mert reszese voltam annak, hogy a no visszaelt a ferfi bizalmaval.
2016. szept. 12. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Megcsalás. Szólj a párjának, azzal enyhíthetsz a jogos bűntudatodon.
2016. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen. Masnak is nagy kart okoznek vele, nem csak magamnak (ebbe megintcsak nem akarok belemenni).
2016. szept. 12. 13:27
 10/12 anonim ***** válasza:
ha ezért furdal a lelkiismeret akkor értem hoyg miért nincs csajod:) persze csak poén, de nem kell ennyire érzelgősnek lenni.
2016. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!