Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit ez? Utaljam magam miatta?

Figyelt kérdés

En huszoneves vagyok, es van egy idosebb, meglehetosen szabad szellemu holgy, akivel pettingeltunk. Reszleteket nem irok, de en meztelen voltam (o nem) es kielegultem (o nem, es semmi behatolas). Jol esik visszagondolni ra, de nem tudom, minek tartsam ezutan magam. A baratja is ki-ki kacsintgat a kapcsolatbol, mikozben elvileg akar harmas kalandokra is nyitott lenne egy masik ferfival, de a megcsalast nem turi. Szerintem a no egyfajta bosszubol ment bele.


En kozben ki vagyok ehezve, nem megy a csajozas, vilageletemben elvittek elolem a jo csajokat. Mindig rendes gyerek voltam, talan epp ezert tartanak kicsit unalmasnak. Furdal a lelkiismeret, nem tudom, mit gondoljak.


2016. szept. 12. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Remélem ezen elgondolkozol és a jó értelemben változtatsz talán magadon:


Pont ezért vitték el előled a jó csajokat korábban is, mert ennyit agyalsz hülyeségeken. Téged csaltak meg? Nem! Akkor az nem megcsalás és nem kellene moralitáson, erkölcsökön agyalognod. Csinálhatod, csak abból neked nem lesz semmi hasznod.


Minél nagyobb EBBEN, AZ ÉLET EZEN TERÜLETÉN a lelkiismereted, ezután is annál kevesebb puncit fogsz kapni.

TÚL SOKAT GONDOLSZ MÁSOKRA ÉS TÚL KEVESET MAGADRA.

2016. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hm, érdekes ez a kérdés, és érdekesek a válaszok is... furcsa, hogy van, aki azt mondja neki, hogy vallja be, amit tett, más szerint meg egyenesen le kéne szarnia, mert nem fog tudni csajozni... szegény kérdező helyében én is össze lennék zavarodva :d
2016. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!