Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez megcsalásnak fog majd minősülni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ,akivel ismerkedem,és lehet lesz köztünk valami. Ő azt mondta,hogy nem szokott más nőket megnézni. De én viszont alaposan végig szoktam mérni a nekem szexisnek kinéző férfiakat. Imádom őket nézni. No meg van néhány kollegája,akiket régóta ismerek és szeretem őket,jóban vagyunk ,nagyon jól el szoktunk dumälgatni. Ez egy férfi munkahely. Most akkor ezentùl beszélni se beszélhetek velük meg rájuk sem nézhetek?

Nektek mi erről a véleményetek?


2016. aug. 13. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megcsalás. Azt tartsd tiszteletben, hogy nem bámulod mondjuk a férfiakat utcán, ha veled van a párod. Neked is rosszul esne ha ő a csajokat stírölné. Meg normálisan beszélgess a férfiakkal, úgy, mint a nőkkel, és ennyi.
2016. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szergej55 ***** válasza:
Ennyi még messze nem az azért, ha semmi más nincs.
2016. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hazudott a pasi.. ha nem b…zi, akkor bizony ő is megnézi a csajokat 😃 persze kivéve, ha vele vagy... akkor muszáj veled foglalkoznia
2016. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélhetnél velük? Miért számítana megcsalásnak? A foglalt/házas normális csajok is ugyanúgy szóba állnak a munkahelyen a férfi munkatársakkal, és biztosra veszem, hogy a jó kiállású pasasokat is megnézik, ahogyan mi a csinos nőket.
2016. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!