Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Részegen, és betépve pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen, és betépve pár kósza csók, meg együttalvás. Ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy összebújva aludtunk, tényleg semmi nem történt az ágyban. Csak hát előtte...de tudom, hogy a körülmények nem kifogások.

A barátom pár hónapja megcsalt, de szemet hunytam felette, mert szeretem (bár mostanság ez kezd átmenni "emberi szeretet"-be, ha értitek mire gondolok...). Tudom, hogy nem az a megoldás, hogy "visszacsalom", csak azért írtam le, hogy senki ne essen nekem azzal, hogy ő jobbat érdemel, meg stb...mindegy.

Nálatok ez már megcsalásnak számít?


2016. júl. 14. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem igen...


23F

2016. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem igen , de mindenki más 18l
2016. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

minek vagytok együtt

semmi értelme így

2016. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ezt marha egyszerűen el tudod dönteni te is. Gondolj bele: ott fekszik valahol a barátod, egy csajjal összegbajodva, részegen, betépve, és tudjuk, hogy előtte csókolóztak is. Ha ez neked rosszul esik, és úgy véled ezzel megcsalt téged, akkor ez megcsalás.
2016. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A " részegen,betépve" csak gátlásoldó,ne takarózz vele!

Szakítsatok,mindenkinek jobb lesz,hidd el!

2016. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez már megcsalásnak számít, de a barátodnak egy szava nem lehet ha ő is megcsalt téged már.

És hát igen, el kellene gondolkozni, vagy van e értelme folytatni a kapcsolatot ilyen formában, mert szerintem nincs, legfeljebb olyan lazább kapcsolatot tudnék már csak elképzelni, vagy olyan barátság extrákkal dolgot.

2016. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalás, és egy segélykiáltás, hogy hagyjátok a kapcsolatot a fenébe.
2016. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Annak, de ebben az esetben a korábbi megcsalás meg az érzelmek elmúlása miatt inkább csak arra utal, hogy te már gondolatban szakítottál is. Ami okés, csak ne húzzátok egymás idejét tovább feleslegesen.
2016. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem ad felmentést semmilyen cselekedetre.Takarózni könnyű vele, de nem lesz ettől hiteles és megérthető az ember.
2016. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!