Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak milyen elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak milyen elvárásai vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a barátommal három hónapja,viszont még nem tudtunk találkozni. Egy hétre fog jönni hozzám hamarosan, és nem tudom mire számítsak ilyen téren. Ebben a pár napban mennyit engedjek neki és én mennyit tegyek olyan szempontból? Hozzáfűzném még sosem volt csóknál több senkivel,tapasztalatlan vagyok.


17/L



2014. márc. 2. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyit te jónak tartasz. Ha nem akarsz semmi többet csóknál, akkor ne engedd. Te tested, te tudod mit hogy akarsz, milyen tempóban. Ha csak nem egy tapló tájparaszt úgy is megfog érteni ...
2014. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell semmit csinálni SAKKOZATOK MALMOZZATOK és mutasd meg neki a településed látnivalóit !
2014. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap, és még egyszer sem találkoztatok élőben, hát én ezt azért nem nevezném távkapcsolatban élésnek, bármennyire is menőnek hangzik!
2014. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# Ilyen válaszra számítottam,erre lettem volna kíváncsi,hogy ez így rendben van e tényleg,köszönöm a megerősítést.

3# Akkor nevezd meg máshogy magadban,ez nem az a hely ahol hőbörögni kell.

2014. márc. 2. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért én a helyedben sokmindent jónak tartanék!!! :D

(nem nagymama korodban kell majd bánkódni, hogy azért jó lett volna többet jónak tartani, engedni/kezdeményezni...)

2014. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jelensd fel!!!!
2014. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!