Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mi lenne helyes? Elkeseredtem nagyon!

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne leírni, de nagyon röviden: nagyon rossz kapcsolataim voltam eddig (első kapcsolatom 1,5 évig tartott, a srác vert, nem kicsit, majd sorozatos kihasználások és hasonlók...)


Most nagyon úgy néz ki, beleszerettem egy srácba, aki katolikus papnak készül, így szinte esélytelen, hogy legyen köztünk valami.


Nem nagyon tudok / akarok mást keresni. Nem akarok újra csalódni :(


20l


2014. febr. 14. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

mesélj neki luter-ről és a református egyházról.

ők dughatnak.

2014. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Nem nagyon tudok / akarok mást keresni" - Akkor tedd ezt, én nem tudok neked segíteni ebben mert úgy tűnik te sem akarsz.
2014. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!