Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Részegen, és betépve pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen, és betépve pár kósza csók, meg együttalvás. Ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy összebújva aludtunk, tényleg semmi nem történt az ágyban. Csak hát előtte...de tudom, hogy a körülmények nem kifogások.

A barátom pár hónapja megcsalt, de szemet hunytam felette, mert szeretem (bár mostanság ez kezd átmenni "emberi szeretet"-be, ha értitek mire gondolok...). Tudom, hogy nem az a megoldás, hogy "visszacsalom", csak azért írtam le, hogy senki ne essen nekem azzal, hogy ő jobbat érdemel, meg stb...mindegy.

Nálatok ez már megcsalásnak számít?


2016. júl. 14. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kell arra fogni,hogy részegen,betépve.....IGEN, MEGCSALÁS!!!
2016. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy ugyanilyen estém egy haverommal, de mi akkor már régóta kerülgettük egymást, és attól a naptól kezdve egy pár vagyunk... Jó buli, tök kellemes, viszont az, hogy valaki kapcsolatban van, és mással csinálja...... nos, én nem tudnám tolerálni, szerintem egyértelműen megcsalás.
2016. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Noren1989 ***** válasza:

Ha csaj vagy, akkor semmi sem számít megcsalásnak /szerintetek/.


Azhát, biszemb_szom. Mennél a levesbe, első alkalomra.


26/F

2016. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"betépve" - nekem már megcsalás sem kellene, ennél a résznél kivágnálak
2016. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 23:23

Miért, az mennyivel rosszabb, mint a "részegen"? o.O

2016. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem alapbol nem tetszene ha a parom lereszegedne valahol. Ha be is tepne...kiakadnek rendesen, utalom a drog minden formajat, de a tulzott alkohol fogyasztast is. Es ha ezek utan megtudnam hogy meg smarolt es egyutt aludt valakivel, akkor eloszor is nem hinnem el hogy nem tortent semmi (kiveve ha teljesen kiutottek magukat, de ez esetben olelkezes sem tortent volna), vegul szakitanek. Az hogy megcsalt egy dolog, eleve nem kellett volna megbocsajtani es ezzel az olelkezos egyuttalvos estevel lesullyedtel az o szintjere. Szerintem szakits vele, de ne mondj semmit arrol ami tortent, igy a szakitas nyugisabb lesz.
2016. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te Uristen!ugy birom az ilyet aki mindig keni valamire a dolgokat foleg h piás voltam.voltam fiatal sokat buliztam pat eve parkapcsolat alatt,voltam nagyon nagyon reszeg,de mindig tudtam mi a helyes,minden ejjel fiuk hadat zavartam el ami jol esett az egomnak h masnak is tetszek de megmondtam h nem es kesz.parom van.reszegen is tudom hol a hatar.es erre buszke vagyok!aki a piara keni az buta.pia nelkul is megtetted volna 80 szazalekban biztos.a parodat nem ugy szereted ahogy kellenne,allj ele!legyel igazi no!!es mond el mit tettel!ezt tiszteletet megerdemli!
2016. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!