Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttalvás 14/l? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás 14/l? (többi lent)

Figyelt kérdés
14/L vagyok. picit több mint 2 hónapja van egy 16éves pasim.Romantikus együttalvás,késő éjjeli beszélgetés,csók,pici tapi ( szex kizárva mind a kettőnk részéről korainak gondoljuk 2 hónap után)
2012. febr. 16. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Miért, ne? Csak a szülők ne szedjék le a fejeteket. Mert vannak ilyenek is.
2012. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hogy tudnám elérni hogy anyu belemenjen? és tényleg elhiggye hogy nem csinálunk ennél többet
2012. febr. 16. 17:35
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
NEM
2012. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Beszélj vele..Sőt ha a fiút bemutatnád az is jó ötlet lenne neki.

Nézd vannak szülők, akik féltenének téged nagyon és sokszor van is miért. De vannak idióták is, akik idióták:)

Apukád veled él?

2012. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
oda mész hozzá és mondod neki anya szeretnék veled beszélgetni elhívod és mondod neki adjon neked esélyt bízhat benned... beszélgess vele kicsit többet ezekről a dolgokról! mert azért tudd anyud is ember és ő is elkezdte valamikor.. csak tudod vannak szülők akik ilyenkor felháborodnak és nemet mondanak de ennek hátterében az áll hogy fiatal korában valami hibát követett el és ezt szeretné nálad elkerülni.. de akármennyire is szeretne segíteni nem az ő élete de a tanácsát azért fogadd meg! ha nemet mond ne dacolj fogadd meg! látni fogja rajtad az igyekezetet és hogy szót fogadsz akkor hidd el bízni fog benned és megengedi ;) :D
2012. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
de jó... én 14 évesen még barátnőnél se aludhatam, nem hogy barátnál... hát ne nála aludjatok hanem nálatok, nyitott ajtó mellett.. akkor anyud is el hiszi hogy nem csináltok mást...
2012. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

apu nem él velem nagyon keveset látom de csak akkor ha én megyek el hozzá pedig szerintem nem nekem kéne utána futkározni.. -.-"

bemutattam neki már elég régóta nagyon birja is a srácot én is ismerem a srác annyát :D

2012. febr. 16. 17:43
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
ha az apád lennék, letépném a srác tökét, utána felőlem minden este együtt alhatnátok
2012. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
jájj.. huh egyszer volt olyan de még nem mostanába másfél éve talán hogy hazakisért egy srác és mi ajtónk elött adott egy bucsu csókot apu meg pont akkor jött ki nem szólt semmit becsukta az ajtót én meg megyek be és olyan halál komoly fej. ő ki? mondom hát őh.. a barátom. azt mondta oké akkor jó én meg majdnem elnevettem magam
2012. febr. 16. 17:49
 10/27 anonim ***** válasza:
Ja, bízhat benned. Hogyne. Meg a srácban is. Mert ez ilyen, a 14 éves kamasz azt mondja, akkor bízni lehet benne. Például elmondod neki a pici tapit, vagy annyira azért nem bízol te se benne?
2012. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!