Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttalvás 14/l? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás 14/l? (többi lent)

Figyelt kérdés
14/L vagyok. picit több mint 2 hónapja van egy 16éves pasim.Romantikus együttalvás,késő éjjeli beszélgetés,csók,pici tapi ( szex kizárva mind a kettőnk részéről korainak gondoljuk 2 hónap után)
2012. febr. 16. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

ha ismeri,és bírja, akkor egyszer, amikor anyukád mondja, hogy ott alszik a pasija, akkor jegyezd meg, hogy szívesen aludnál te is a barátoddal. lehetséges volna? persze, csak aludni!

szerintem bele fog menni. ha meg nem, vagy kérdezi, hogy miért? akkor mond, hogy csak megkérdezted. álmodsz vele, aztán jó lenne valakihez hozzábújni, mint ahogy ő teszi.


talán ő is tudja, hogy a veled egyidős lányok akkor vesztik el a szüzességüket, amikor akarják. ha akartad volna, már nem lennél az.

2012. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 14 éveseknél ez nem normális. 18 éves kor felett oké. de nem 14 éves kiskölyköknek
2012. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ez az én kérdésem, szerintem...hm :D

mindegy, csak 1-2 évvel vagyok idősebb de olvasd el :D

2012. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
hát bent vagyunk anyumnál nyakig betakarózva horrort néztünk és hát hogyan mondjam eléggé félre érthetöen feküdtünk :D anyu meg csak elmosolyodott hogy milyen aranyosak vagyunk azt mondta :D ugyhogy nemtudom még lehet kéne kicsit várni hogy ne arra hivatkozzon hogy az a 2 hónap még csak semmi...
2012. febr. 16. 17:55
 15/27 anonim ***** válasza:
ezt a kérédst már kiírtad egyszer és elég értheto válaszokat kaptál
2012. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

-.-"

nyugodtan.

2012. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
6%

NE NE NE !!!

BÁRMIT CSAK EZT NE KÉRLEK TITEKET !!!

NAGYON FIATALOK VAGYTOK MÉG EHHEZ !!!

2012. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
együttalváshoz?
2012. febr. 16. 22:02
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem páran szövegértési problémákkal küszködnek.
2012. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hát nemtom én azt kérdeztem hogy együttalvás és nem pedig szex :D de mindegy is mert magánügy megkérdezést megér anyutól
2012. febr. 17. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!