Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik pasit válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Akivel 4 éve vagyok együtt, de megromlott valami közöttünk, vagy az exemet, akivel 5 éve nem találkoztunk, de megint fellángolt valami közöttünk?

Figyelt kérdés

Röviden: A barátommal régóta együtt vagyunk, sokszor veszekszünk, de gyorsan kibékülünk, mert nem oldjuk meg a problámákat, csak halogatjuk őket. Eddig elfeledkeztem az exemről, aki azóta újra szingli lett, és rám írt. Amióta a barátom másik városban él (csak pár hétig), én elfoglaltam magam ismerősökkel, és találkoztam az exemmel, mint barátok. Azonban neki nincs veszítenivalója, rögtön belém esett, bár megérti, hogy én kapcsolatban vagyok, miatta nem akarok szakítani. Ő szívesen elcseveg velem, sőt, neki hiányzom, nem úgy, mint a barátomnak, aki sokszor hanyagol. Emiatt érzem, hogy megbántom mindkettőjüket: nem akarom további illúziókkal áltatni az exemet, aki hat évvel ezelőtt depressziós lett, amikor szakítottam vele ( vita miatt, igazából "csak" nem szerettem eléggé). Most viszont érzem, hogy jobban megértjük egymást, mint anno. A barátom nem akarja megoldani a gondjainkat, én viszont már látom, hogy lehetne másképp is, és félek, hogy csak emiatt szakítanék, hogy az exemhez rohanjak. Mit csináljak?

23/L



2016. jún. 23. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzérmét, a sors majd eldönti! :D
2016. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem.
2016. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
egyiket sem
2016. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd az exed, aztán írj ki egy újabb kérdést ide. Asszem valami ilyesmi lesz "csak szexrekellek neki?"
2016. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadikat, mert nyilvánvalóan egyik sem hozzád való igazán, nem a tökéletes pár, és még elég fiatal vagy, hogy új partner után nézz (sikeresen).
2016. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#%


Remélem azért tudod, hogy olyan hogy "tökéletes" nincs.

2016. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se válaszd, hanem ismerkedj meg olyannal akinél nem merül fel benned ilyen gondolat, hogy döntened kellene.
2016. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6: őszintén sajnálom, ha így gondolod. 12 éve tapasztalom, hogy igenis van tökéletes (=/= hibátlan) :)
2016. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért ex mert elmúlt.Vele nem ment a kapcsolat.A barátod meg még mindig veled van.Ne a múltban élj.Ha kell szakíts de ne menj vissza az exhez.
2016. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan pasit, aki mellett nem kérdésekbe botlasz, hanem bizonyosságba.
2016. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!