Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy Pesti fiúm és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FeketeEnikő kérdése:

Van egy Pesti fiúm és én Majsai vagyok de már több mint egy hónapja járok vele de még nem találkoztunk és nem bírok így vele együtt lenni és szakítani szeretnék vele de nem tudom hogy hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
És van két fiú akikkel nagyon jól elvagyok és mind a kettővel úgy érzem hogy már többek szeretnének lenni mint barát és nekem mindegyik tetszik de nem tudom melyiket válasszam :(?
2013. szept. 12. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezt kár volt elolvasni egy hosszú nap után.
2013. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele jarni ha meg nem is talalkoztatok? Meg mi az hogy nem birsz vele igy egyutt lenni? Hat soha nem is voltatok egyutt!

Ez egy sima butuska netes kapcsolat...

Egyaltalan hogy beszeltetek meg hogy akkor ti most jartok vagy mi?


Gondolom irnod kene neki hogy maradjatok baratok es mivel ugy se tudtok talalkozni ez igy nem igazi kapcsolat, se neki se neked nem az.


Es mindenki keres maganak part akivel tud egyutt setalni a parkban mikozben hullanak a fakrol az megsargult oszi levelek.


(de lehet jobb lenne inkabb meg tanulnotok vagy akarmi)

2013. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és skypeolni szoktunk mert mesze vagyunk egymástól.
2013. szept. 12. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágd mind a 3at partiba!:D
2013. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XDXD
2013. szept. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!