Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Párom napokban nagyon részeg volt,ismerősnél voltunk,ahol egy nővel flörtölt. Ott voltam én is. Olyanokat mondott neki, hogy ő a leggyönyörűbb a vilagon,meg a legjobb csaj,közben odasimult hozzá,megölelgette. Próbáltam úgy tenni,mintha nem zavarna,de nagyon megalázva éreztem magam. Másnap bőgtem egész nap. Szerintem ez megcsalás, szerinte túlreagálom,mert csak részeg volt.
2016. szept. 23. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud uralkodni magan reszegen, az ne legyen reszeg, mert ez nem kifogas.

Teljesen ertheto, hogy megalazva erezted magad, en kidobnam egy ilyen utan :(

2016. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez hogy lenne már megcsalás hahaha.... Inkább gázos szituáció.
2016. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem megcsalás,de ha részegen igy viselkedik ezek után simán megcsalhat
2016. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem megcsalás. De hogy nálam szakító ok, az biztos. Főleg ha szerinte ez nem nagy ügy, vagy az ital mentség a viselkedésére.
2016. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak nem megcsalás, de mindenképpen jogos a megalázottságod érzése, és az meg különösen bántó, hogy szerinte ez csak túlreagálás. Úgy érzem, részegen meg most másnaposan kijött belőle, amit eddig jól titkolt: egy fikarcnyit sem érdekli az érzelmi világod, magasról tesz rá, mi bánt meg téged és mi nem. Én ezek után nagyon alaposan elbeszélgetnék vele, és ha nem a kellő megbánással és alázattal reagál, akkor szakítanék, aztán csaphatja a szelet annyi nőnek, amennyinek akarja.
2016. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit nezzuk visszafele.. odasimulsz egy pasihoz es azt mondod nala szexibbet meg sose lattal. Na? Az is csak tulreagalas lenne. En azt vallom annyit engedj meg magadnak ami neked is beleferne. Ez esetben neki..
2016. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. olyan emberrel, aki részegre issza magát nem lennék együtt. Szóval nálam már itt megbukna a dolog.

2. megaláz és még neki áll feljebb? Pláne.


Ha te ennél kevesebbre tartod magad, maradj vele, nézd, ahogy igénytelenre issza magát és más csajokra mászik rá mert van kifogása. Ha maradsz, a következő ilyennél ne őt okold, hanem magadat. Te választottad!

2016. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem ez nem konkrétan megcsalás, de ordas nagy tahóság, azonnal dobnám az illetőt. Szedje fel akkor a másik nőt, és legyen vele boldog, ha jobban tetszik neki.

És ezt most nem haragból írom, de tényleg, ha úgy érzi, hogy ő jobban bejön neki, akkor mindenki jobban jár, ha inkább nála próbálkozik, mint hogy utána rám fanyalodik újra...

2016. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg a részegségre fogni a legnagyobb marhaság a világon. Az ember nem csinál olyat részegen, amit józanul se akarna. Az alkohol annyit tesz, hogy a gátlásokat feloldja. Valószínűleg józanul is ezt gondolta volna, csak nem merte volna kimondani.

Az én párom pl, ha iszik, akkor csak még jobban rám mászik, ölelget, és dicsér. (Ha nem vagyok ott, akkor felhív vagy írogat ilyesmiket :D ) Nem másokkal kezd foglalkozni...

2016. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolj mar bele,ha nem lettel volna ott megcsalt volna.ne hagyd magad igy megalazni.a pia sem mentseg.nem tisztel es ezek utan nincs miröl beszelni
2016. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!