Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számit, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit, ha nem is ismerem? + nem is járunk

Figyelt kérdés
Chatelek kb 2 hónapja egy fiúval, viszont személyesen nem ismerem. Tudtomra adta h többet szeretne, nekem is szimpi. Elég messze lakik, úgyhogy most fogunk találkozni. Viszont tegnap voltam egy buliba, és smároltam egy fiúval, meg még 1-2 dolog (nem szex). Tudom hogy nem helyes, meg hogy nem kellett volna, de 1 éve vagyok szingli és azóta nem volt senki. A tegnapi fiútól nem akarok semmit, nem is tetszik, tegnap ismertem meg és annyi. Szerintetek bevalljam a másiknak vagy ne is emlitsem? Köszi előre is, 21L
2016. okt. 1. 16:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mi a garancia arra, hogy a kandurka jó fiú volt? Ha ezt 50 évvel ezelőtt olvasom, talán. De most? Lazíts csajos!
2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Meddig sikerült eljutni a sráccal? És egyáltalán miért mentél el vele eddig?
2016. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

erre gondoltam én is, utolsó előtti, de nem hiszem :)

utolsó: csak ez, amit leírtam, és az alkohol miatt volt.

2016. okt. 2. 12:18
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Sajnálom szerencsétlen srácot, egy vadidegennel smaci, meg ki tudja, mi még, épp, mielőtt találkoztok? Nekem bizony nem kell a te fajtád.
2016. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Fajtám? :D hidd el, rengeteg lány és fiú is ezt teszi minden hétvégén, nekem ez az első ilyen alkalmam, egy év után meg belefér szerintem, hogy megtörténjen ez-az.
2016. okt. 2. 15:23
 16/26 anonim ***** válasza:

Megint másra mutogatsz, ahogy egy előttem szóló írta.

Ha a kútba ugranak, utánuk mész?

Itt arról van szó, hogy konkrétan az első alkalommal egy idegennel majdnem minden volt. Erre írtam, hogy a "fajtád".

2016. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
igen, de csak azért, hogy lásd mennyi nálam rosszabb ember van. nem volt minden, eszembe se jutott hogy ennél több történjen :)
2016. okt. 2. 15:31
 18/26 anonim ***** válasza:

Mégis smárolás és még 1-2 dolog... Mi az az 1-2 dolog? Egyáltalán miért érdemelte meg egy ott megismert srác az alkoholos éjszakában, hogy megkapjon téged?

Szerencsétlen srác meg várja a találkozást, régóta chateltek... erre te simán odadobod magad az első neked tetsző gyereknek.

2016. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

egyébként az előzőekhez hozzátenném, hogy elég szánalmas vagy, hogy az alkoholra fogsz mindent


létezik önkontroll is, ja, hogy neked nincs ilyen?


nyugi, máskor is elő fog ez fordulni, mint ahogy most is megtörtént

2016. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 fru_ ***** válasza:

Hülye vagy, mert iszol, az tény. Főleg ha így hat rád.

Viszont az a csetelgetésnek is távkapcsolat az kb egy nagy semmi.

Azon mit aggódsz?

2016. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!