Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számit, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit, ha nem is ismerem? + nem is járunk

Figyelt kérdés
Chatelek kb 2 hónapja egy fiúval, viszont személyesen nem ismerem. Tudtomra adta h többet szeretne, nekem is szimpi. Elég messze lakik, úgyhogy most fogunk találkozni. Viszont tegnap voltam egy buliba, és smároltam egy fiúval, meg még 1-2 dolog (nem szex). Tudom hogy nem helyes, meg hogy nem kellett volna, de 1 éve vagyok szingli és azóta nem volt senki. A tegnapi fiútól nem akarok semmit, nem is tetszik, tegnap ismertem meg és annyi. Szerintetek bevalljam a másiknak vagy ne is emlitsem? Köszi előre is, 21L
2016. okt. 1. 16:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nem kapcsolat, mivel sose láttam :D
2016. okt. 2. 18:23
 22/26 anonim ***** válasza:
Szó sincs megcsalásról ezt mindenki tudja. Csak a jellemedről ad egyfajta képet ez a "viselkedés". Egyébként tényleg fura hogy az egy év alatt míg szingli voltál/vagy pont most történt veled először ilyen. Mi a garancia arra hogy kapcsolatban nem tennéd meg ugyanezt egy kis alkohol hatására?
2016. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
pedig tényleg csak most történt meg :) nincs garancia semmire, de ismerem önmagamat, volt egy 7 hónapos kapcsolatom, buliztunk külön is, voltam ennél jóval részegebb és nem csináltam ilyet, még akkor se ha volt rá jelentkező :)
2016. okt. 2. 18:44
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem szàmít megcsalàsnak .Akkor ha azzal a fiúval akivel smàroltàl a pàrod de mivel nem az igy nincs is miről beszélni!Ne emlísd meg neki teljesen fölösleges !
2016. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Akkor nincs miért aggódni. Csupán megijedtél magadtól egy kicsit hogy ilyet tettél, mert először történt veled ilyen. Úgy látszik nem hitted volna magadról hogy ezt képes vagy megtenni. Írtad hogy "rosszabb" körülmények között nem tetted meg, csupán ki voltál éhezve egy kicsit, ennyi.
2016. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem számít megcsalásnak.


Viszont... Ejj, de jól fog veled járni ez a szegény srác. :D

2016. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!