Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok nektek mi számít már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi számít már megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 13:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Fiu vagyok, de nalam egy szajrapuszi mar megcsalasnak szamit
2016. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
fiú vagyok, de nekem kb a szerelem kialakulása lenne a megcsalás. Egy kósza, csupán testi szex még beleférne.
2016. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég vastag a farkam análszexhez, így ha a csaj popsiba akarja, elmehet máshoz. Volt már rá példa
2016. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy csók és már lapátra kerül!!!!
2016. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mire volt példa?
2016. dec. 6. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Az meg oke hogy megnez mas lanyokat (van hogy en bokom oldalba hogy nezd mar ott egy jo csaj) a szemezestol viszont mar kiborulok. Alapbol elozo kapcsolatomban 2 even at meg voltam csalva igy nem tudok senkiben sem bizni sajnos.:)
2016. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy artalmat flört meg nem megcsalas nalam,de ha az egy szemellyel huzamosabb ideig törtenik az mar erzelmi megcsalas.nalam egy csok is szakito indok lenne.mert ha valaki csokig eljut massal ott mar nincs meg az a szeretet ami kellenne.
2016. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nem feküdnek le, de orális szex van csak, az is megcsalás?
2016. dec. 7. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
persze h az!!!!!
2016. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csok az veletlenul is megtortenhet az meg nem megcsalas. Szerintem a tudatos keszules a megcsalara az a megcsalas.
2016. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!