Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít ha fesztiválon részegen táncoltam egy fiúval?

Figyelt kérdés
Még nyáron történt és megbántam nagyon. Elég sokat ittam sajnos. 7,5 éves párkapcsolatom van.
2016. nov. 6. 14:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Tánc? Milyen tánc? Csak tánc?
2016. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Igen, megcsalás. A pia nem kifogás.

Tanulj meg mértékkel vedelni.

2016. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Csak tánc de abból sajnos a "farok dörgölős" fajta...

Semmi más nem volt, még csók sem nemhogy több.

2016. nov. 6. 14:13
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megbántad. Nem jutottál el a megcsalásig.

Tudatosuét benned. Ezt ne mondd el a párodnak. Tanultál belőle.

2016. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Fesztivál után egy héttel elmondtam....
2016. nov. 6. 14:19
 6/28 A kérdező kommentje:
Rosszul esik neki de túltette magát rajta
2016. nov. 6. 14:20
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy ha egyszer elofordul, akkor szakitanek, de masodjara mar igen. Nincs bajom az ellenkezo nemu baratokkal, nekem is van, de a testi kontaktust nem toleralom(itt most nem koszoneskor ket puszira gondolok, vagy szulinapo koszontesnel egy barati olelesre, hanem mondjuk ilyesmire). Neked is baromi rosszul esett volna szerintem forditott helyzetben.
2016. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Teljesen ismeretlen volt az illető. Ráadásul nem is jött be, csak odajött hozzánk és nagyon sokat ittam. nem is értem magam. nagyon megbántam
2016. nov. 6. 14:25
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Valoszinuleg nem szakitanek, de ezentul soha nem biznek benned, ha egyedul mesz bulizni, mert mint sajnos az abra mutatta, par pohar pia, es rogton idegen faszik dorgolozhetnek a fenekedhez a farkukkal. Meg iszol egy kicsit, akkor meg hova dorgolozhetnek? Mindenhova?
2016. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Megbántam a dolgot amint írtam és nyilván legközelebb ha hasonló helyzetbe kerülök nem fogok ennyit inni hogy elkerüljem az ilyen eseteket
2016. nov. 6. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!