Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít ha fesztiválon részegen táncoltam egy fiúval?

Figyelt kérdés
Még nyáron történt és megbántam nagyon. Elég sokat ittam sajnos. 7,5 éves párkapcsolatom van.
2016. nov. 6. 14:11
1 2 3
 21/28 Titusztitusz ***** válasza:
59%
Ha csak ENNYI TÖRTÉNT,márminthogy részegen táncoltál egy csókával,az még azért messze áll a megcsalástol...Az se normális,aki szerint ez már megcsalás...
2016. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
35%

Alapvetően nem az a kérdés, hogy most megcsaltad-e vagy sem, hanem az, hogy mennyit iszol.

Úgy néz ki, nincs semmiféle önkontrollod. Ha meg bepiálsz, csak a szerencsén múlik, a táncpartnered akar-e veled dugni, vagy nem.


Nincs kiábrándítóbb, mint egy okádékra beb*@szott nő, akivel azt lehet tenni, amit csak akarnak.

2016. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem voltam kész, hogy bármit megtegyen velem. Le akart még jobban itatni de szerencsére ott hagytuk barátnőmmel.
2016. nov. 6. 20:30
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván túlléptél egy határt, de ezt én még nem nevezném megcsalásnak. Felesleges viszont kategorizálni, az a kérdés, hogy hogy kezeli a barátod.

Szerintem egyébként elmondani is felesleges volt, főleg, ha így is nyár óta ezen bánkódsz.

2016. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nem tudtam volna nem elmondani. Mindent megosztunk egymásnak. Tényleg nem ment volna. Nem tudnék a szemébe nézni.

Azért nyár óta nem bánkódom ezen de még mindig elég gáznak érzem :/

2016. nov. 6. 21:51
 26/28 anonim ***** válasza:
Dehogyis megcsalás, emberek nyugodjatok már meg, nektek már az is megtöri a bizalmat ha a másik fél csak hozzászól egy személyhez?
2016. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kis tapi nem megcsalás, addig amíg a farka nincs valami nyílásodban, addig nyugodtan csináld.
2016. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezek szerint,ha a pasi nyelve van valamelyik nyílásában,az nem gáz?
2016. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!