Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít ha fesztiválon részegen táncoltam egy fiúval?

Figyelt kérdés
Még nyáron történt és megbántam nagyon. Elég sokat ittam sajnos. 7,5 éves párkapcsolatom van.
2016. nov. 6. 14:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki jön a megbánásos, meg ez nem is megcsalásos...stb szöveggel, de minek?


Kérdező, minek kell annyit inni hogy már nem tudod kontrollálni a tetteidet?

Ha most elnézik neked akkor le fogsz szokni a mértéktelen piálásról? Most irhatod hogy igen, de meddig fogod ezt betartani?


Itt ez a kulcs, a mértéktelenséged! És ezt tudatosan csináltad, mivel szerintem eleve tudod hogy részegen nem tudod magad kontrollálni. Ergó tudatosan b..sztál be és tudatosan táncoltál idegen sráccal.

Ha meg tudod hogy nem bírod az alkoholt, akkor meg minek ittál?


Bocsi, ha nem érünk egyet.

2016. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás?? Én a párom direkt viszem, hogy táncoljon másokkal. Mivel imád táncolni, én meg utálok. Miért venném el tőle ezt az örömöt?
2016. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
*jav értünk
2016. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

" Szerintetek megcsalásnak számít ha fesztiválon részegen táncoltam egy fiúval?"


Hát ruha volt-e rajtatok "tánc" közben?? :-D

2016. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy. Volt :)
2016. nov. 6. 15:41
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogyan volt képes ezt a tényt feldolgozni a párod. :D
2016. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak nem megcsalás, de tényleg gáz egy kicsit. Ha nem a "farokdörgölős fajta" tánc lett volna, hanem csak odaálltok egymás elé ökörködni bármiféle különösebb érintkezés nélkül, akkor azt mondom, oké. Egyesekkel ellentétben én nem foglak leírni ennyi után, legközelebb majd jobban vigyázol, és kész. A párod is tud róla, szóval tárgytalan témának kellene lennie mostanra.
2016. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, de a farokdörzsölős fajta "tánc" gáz. Azért kapcsolatban ilyet csinálni nem a legpozitívabb dolog.

Ha csak egymás előtt táncoltok mindenféle intimitást kerülve az más.

Szerintem te se örültél volna fordított esetben, hogy egy vad idegen csaj dörgölőzik a pasidhoz.

Ergo te nem ismered a saját határaidat pia ügyben. Az alkohol meg nem kifogás.

Max annyit értél el vele, hogy a pasid már nem bízik meg 100%-osan benned.

2016. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%

Ez borzasztó,màssal tàncoltàl,ràadàsul még ittàl is :D

Te tudod egyàltalàn,hogy mit jelent megcsalni valakit?Hàny éves vagy,13?

2016. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás ,de a pia nem lehet mindig mindenre kifogás. Tudatosítsd benne ,hogy fontos neked és bízhat benned.
2016. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!