Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hiszem a párom megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a párom megcsalt. Hogy lépjek túl ezen? Önértékelési problémáim vannak, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Kb. 1 évvel ezelőtt felbukkant a volt barátnője aki egy szép lány. /Azt is tudom h a párom ha le kéne írja az ideális nőt (külsőre) akkor pont úgy nézne ki mint a volt barátnője/

Szóval találkozgattak titokban ami kiderült végül. Állították mindketten h semmi nem történt köztük, hivatalos ügyek miatt kell találkozniuk bár a lány mondta h ő újra akarja kezdeni a párommal. Mondtam a páromnak h vége lesz ha találkoznak, ennek ellenére folytatták. Mindenki arról beszélt h együtt vannak.Tudom h rámenős volt a lány, kizártnak tartom h a párom tudta tartani magát. Lényeg h nagyon szeretem a párom és végülis megpróbáltam túllépni ezen. Márciusban terhes lettem, pár nap és meglesz a baba. Bennem egyre erősebb az érzés h nem tudok ezen túllépni. Kevésnek érzem magam a másik lányhoz képest ami ugye a terhesség velejárói miatt csak fokozódik bennem. Önbizalmam nulla, nagyon rosszul érzem magam a bőrömben és úgy érzem ez ebben a kapcsolatban már nem is fog változni.



2016. dec. 8. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülési körüli depresszió.


A párod most és a várandósságod alatt melletted volt? Segített? Veled örül, hogy lesz gyermeketek? Stb

2016. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed így jól magad, változtass!

A párod még mindig összejár az exével?

Téged mi tenne boldoggá?

Ha valóban megcsalt, és nem tudod elnézni, hagyd el.

2016. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
örül a párom a babának és azt mondja velem akar lenni, viszont úgy érzem h visszataszítónak tart. Nem tetszem neki.... Úgy érzem, hogymég mindig találkoznak. Mindig felbukkan valahogy. Pedig állítja h hónapok óta nem látta. De facebook stb... mindig megjelenik... én nagyon szerelmes voltam a páromba 5 év után is de ez kezd kiölni belőlem minden ilyesmit. Nem tellik el nap h ne arra gondoljak h együtt vannak. És látom magam előtt őket....
2016. dec. 8. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nehany ember az önsorsrontás magasiskolaja, eskuszom... es rontja tovabb a sorsat, aztan meg ide jon, es kerdezoskodik, mikozben egy olyan pasival akar boldog apukasat jatszani, aki mar amugy is kb. szart a fejere, es ugy cseszte at azon a bizonyos palankon, ahogy csak nem szegyellte hulyenek nezni a parjat... ne aggodj, kesobb diszkretebb lesz, de ha megis megtudod, hogy osszekurogat az exszevel, mikozben te babazgatsz, akkor addigra mar annyira hulyenek leszel nezve, hogy meg el is fogod hinni, mert tudja, hogy megteheti, hogy szarik a fejedre.
2016. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4 es leírta a szitut elég jól.
2016. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát anyukám... Ezt hívják úgy, hogy szopacs.
2016. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem, ez most miért merült fel benned.

1 éve volt az a dolog, log, amikor a megcsalást gondolod/volt.

Márciusban lettél terhes.

Azért akartál terhes lenni, hogy így bebiztosítsd a kapcsolatod? Vagy akkor miiért nem zavart?


Most 1 év után meg akkor tényleg legyen mindegy, és zárd le magadban. Szegény születendő gyerek most kb csak egy kellékként jön le, de remélem nem így van...

2016. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!