Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnám figyelmeztetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám figyelmeztetni?

Figyelt kérdés
Ismeretségi körömben van egy pár, 12 éve házasok. A kapcsolatuk kb 2 éve megromlott, a feleség gyanakszik, hogy a férje megcsalja. Sajnos, nemrég megtudtam, hogy jól sejtette, és azt is, hogy kivel történt. Hogy tudnám őt figyelmeztetni? Nem szeretnék belekeveredni, tehát jó lenne név nélkül. Meg azt hiszem, a szerető nevét sem árulnám el, a feleségre bíznám, hogy vonja kérdőre a férjét. Sajnálom őt, sokat szenved, és az egészségén is meglátszik ez.

2016. dec. 15. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha sehogy nem akarsz bele folyni akkor ne szólj szegény nőnek.

Vagy mondasz neki konkrétumot vagy semmit mert így szerencsétlen valaki küld neki egy SMS-t esetleg de csak annyit hogy csall a férjed? Ez mennyivel jobb? És még lehet el sem hiszi max jobban őrlődik magába.

2016. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele megbeszélni,nehogy egy telefonhívás buktassa le a férjet.Minél tovább húzod,annál rosszabb lesz.
2016. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Ne keveredj bele, mert te fogsz a sz*rban maradni! Ha kiderül az igazság, de a feleség mégis megbocsát a férjnek, akkor rád fog haragudni mind a 2! Ez biztos.

Kicsit gyerekes, de én bedobnék a postaládába egy levelet, ráírva a szerető nevét és a tényeket.

2016. dec. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És ha a férjjel próbálnál beszélni?
2016. dec. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi közöd van hozzájuk??? Neked jól esne fordított helyzetben??

Tán irigy vagy??

2016. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

5-ös, nem vagyok irigy, de gyomorfekély alakult ki nála, és nem akarom megvárni, amíg az idegei is teljesen tönkremennek. Szerintem így meg tiszta vizet tudna önteni a pohárba, és előtte van a döntés, hogy továbblép, vagy megbocsájt.

2016. dec. 16. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Neked ,hogy esne fordított helyzetben,ha a feleség lennél? A férje ráadásul lehet meg is fog verni!! Utálom az ilyen irigy,rosszindulatú embereket!! Téged fog utálni mindenki,bár te tudod,ha neked ez így jó lesz!!
2016. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

#7

Mi abba a rosszindulatú hogy nem akarja hogy szegény nő kikészítse magát és ne hazugságba éljen. Főleg hogy a kérdező ismeri személyen a hölgyet gondolom kedves jólelkű nő és nem érdemli meg azt amit a férje csinal.

2016. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne ártsd magad mások dolgába. Mi közöd hozzá?
2016. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki sokat keveri a szart, azt előbb utóbb berántja a kanál. ;)

Felnőtt emberek, az ő életükért ők tartoznak felelősséggel, nem pedig te. Te a saját életedért vagy felelős. Ha segíteni szeretnél, akkor javasold a nőnek, hogy keressen fel egy pszichológust, vagy párkapcsolati tanácsadót.

2016. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!