Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátomat?

Figyelt kérdés
Mivel nekem ő volt az első, így mindig vágytam arra, hogy kipróbáljam mással is és így megbizonyosodjon bennem, hogy tényleg ő a megfelelő partner a számomra. Még a kapcsolatunk legelején próbáltam intim viszonyba kerülni egy pasival, de nem sikerült. Ezt elmondtam a barátomnak. A tegnapi nap folyamán pedig elmondtam, hogy lefeküdtem egyszer egy közös ismerősünkkel. Nagyon megbántam, és szeretném megbékíteni. Egyszeri félrelépés volt és féltem elmondani neki. (normális válaszokat kérek)

2016. dec. 4. 14:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem tudom szerintem kiengesztelni.
2016. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
65%

Engedj meg neki is egy félrelépést.

Vagy fűzd be egy barátnődet, és ketten leápoljátok a faszidat.


Engem legalábbis kb. ilyesmikkel lehetne talán kiengesztelni.. :D

2016. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy az első írja, semmivel sem tudod kiengesztelni.

Vagy megbocsát, vagy nem.

2016. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy 1 hét próbaidőt kapok. Felajánlottam neki, hogy ő is félreléphet, de azt mondta nem fog.
2016. dec. 4. 14:47
 5/47 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor úgy el tud menni a kedvem a párkereséstől. Hagyd a palidat,jobbat érdemel!
2016. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsetlen hapek... baratnot szeretett volna, aztan prostitualtja lett, aki szeretne megbizonyosodni minden farok epsegerol a kornyezeteben, hogy a legjobbat jarathassa magaban.



Amig meg nem unja, es kezdi elolrol.

2016. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
2 és fél éve együtt vagyunk, sosem tettem ilyet. Mivel ritkán vagyunk kettesben, így van hogy hónapokig nem szexelünk sajnos. Már többször mondtam is neki, hogy szeretném ha kipróbálnánk mással.
2016. dec. 4. 14:52
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amiket írsz, te nem szeretheted ezt a csávót. Szóval tényleg az lenne a legjobb megoldás, ha te magad javasolnád a szakítást.
2016. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
De ha mással akarod kipróbálni akkor nem szereted eléggé. És ha nem szereted eléggé akkor miért akarsz vele lenni?Miért nem keresel valakit akivel többet tudsz szexelni? ha már erre megy ki itt a dolog...
2016. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Ez félreértés, rettenetesen szeretem, mindennél jobban.
2016. dec. 4. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!