Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátomat?

Figyelt kérdés
Mivel nekem ő volt az első, így mindig vágytam arra, hogy kipróbáljam mással is és így megbizonyosodjon bennem, hogy tényleg ő a megfelelő partner a számomra. Még a kapcsolatunk legelején próbáltam intim viszonyba kerülni egy pasival, de nem sikerült. Ezt elmondtam a barátomnak. A tegnapi nap folyamán pedig elmondtam, hogy lefeküdtem egyszer egy közös ismerősünkkel. Nagyon megbántam, és szeretném megbékíteni. Egyszeri félrelépés volt és féltem elmondani neki. (normális válaszokat kérek)

2016. dec. 4. 14:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Nem akartad és még sz@ar is volt...

Így jártál.

Ha a rókát lefessük fehérre az akkor is róka marad.Szal te így is ribkó maradsz...

2016. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Modoráld már magad. Oda tettem a kérdéshez, hogy normális választ kérek. Az, hogy négyszer leírod, hogy "r i b a n c" vagyok, úgy gondolom elég gyenge inteligenciára vall. Elsőre is el tudtam olvasni, és a helyesírást is gyakorolhatnád. Mellesleg tegnap mondtam el a barátomnak, de ma találkoztunk. Megbeszéltük. És nem tart annak ami általad vagyok.
2016. dec. 4. 22:52
 33/47 anonim ***** válasza:

Én modoráljam magam.Mégis te kurtál félre...

Igen szellemi fogyatékos vagyok.De azért egy katonatisztit elvégeztem és ez a hivatásom is.

Az jó amikor olyan próbál kioktatni az életről aki még el sem kezdte.....

2016. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Ismered az indítékaim, hogy miért tettem? Nem érdekel milyen végzettséged van.
2016. dec. 4. 23:12
 35/47 anonim ***** válasza:
A gyenge intelligencia nem függ össze a fogyatékossággal. Az, hogy azzal próbálod mutatni hogy milyen okos vagy, és még azt is félreértelmezed amit írt, az csak még jobban megerősíti a gyenge intelligencia fogalmát nálad.
2016. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
"Indíték" - ez a szo mikor is lett szinonima a "viszketo p**nara...?
2016. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Mindennek megvan a maga indoka. Ki mondta, hogy viszketett? Ki mondta, hogy ennyire akartam? Nem kívántam.
2016. dec. 4. 23:19
 38/47 anonim ***** válasza:

Az intelligencia hiánya összefügg a szellemi fogyatékossággal.Ugyanis van egy szint ami alatt szellemi leépültségről beszélünk.Sajnos a nagy Magyar átlag bele tartozik...Arra kíváncsi lennék ha a kérdező férfi volna akkor mindenki lehurrogná.De itt nem ez van.Indíték meg csak a kíváncsiság volt.Csak nem tudom hogy lehet úgy dugni ha nem akarod.Az erőszakolásnál is azt nézik volt-e hüvely nedv.Ha igen nem volt erőszak.Nem kell mentegetőznöd hogy nem volt jó.Én ha lelövöm a szakaszom felét akkor áruló vagyok,aztán hiába mondhatom hogy előttem volt az ellenség ha az embereim pont bele estek a tűzvonalba....

Érted?Attól még megtörtént a megcsalás.De ha nem akarsz valamit akkor nem is teszed meg...

A párod meg papucs.Az árulás nem megbocsájtható.

Amúgy a hivatalos IQ-m 124.

2016. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel a rizsád, mellesleg ne oktass ki mást a helyírásról, amíg "inteligenciázol".

De hiába próbálod itt magyarázni, lefeküdtél mással? Igen, az - hacsak nem megerőszakolt az illető - saját döntés volt, de legalább nem élvezted... ez jó, pedig nem szeretek másnak fájdalmat kívánni.

2016. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Értem már. Le akartál te feküdni mással csak éppen nem azzal sikerült akivel akartad volna. Az világos hogy a szexet és a szerelmet külön lehet választani, de a te esetedben ez már túlzás, mivel ez volt a második félrelépésed. Egyébként ha nem akarom akkor nem fekszemn le mással csak ha kényszerítenek erőszakkal, de te azt írod hogy csak "akaratos" volt. Tehát te IS AKARTAD. Azt írtad nem fogtad meg a farkát, ja hogy ha nem fogom meg a csaj pináját akkor az nem is számít. Egyébként meg szerintem csak azért bántad meg, mert egyrészt neked rossz volt és nem azzal történt akivel kellett volna. Te magát az aktust bántad meg, mert olyan "rossz" volt neked. Ha jó lett volna, nem itt sírnál ha nem már rég az illető alatt feküdnél. Végül pedig, ha ennyire szeretnél más hímtagokat kipróbálni mi a francnak vagy te kapcsolatban? Hát persze mert "szereted"!
2016. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!