Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátomat?

Figyelt kérdés
Mivel nekem ő volt az első, így mindig vágytam arra, hogy kipróbáljam mással is és így megbizonyosodjon bennem, hogy tényleg ő a megfelelő partner a számomra. Még a kapcsolatunk legelején próbáltam intim viszonyba kerülni egy pasival, de nem sikerült. Ezt elmondtam a barátomnak. A tegnapi nap folyamán pedig elmondtam, hogy lefeküdtem egyszer egy közös ismerősünkkel. Nagyon megbántam, és szeretném megbékíteni. Egyszeri félrelépés volt és féltem elmondani neki. (normális válaszokat kérek)

2016. dec. 4. 14:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
"Ki mondta, hogy viszketett? Ki mondta, hogy ennyire akartam? Nem kívántam." Akkor MIÉRT feküdtél le vele? Mert erőszak nem volt az biztos.
2016. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első és sajnos nem is az utolsó nő (tisztelet a kivételnek) aki azt állítja, ő nem akart lefeküdni azzal a bizonyos személlyel, mert nem kívánja, nem szereti, rossz volt vele a szex, nem is fogtam meg a farkát, nem nedvesedtem be és hasonlók. Erőszak kizárva. A szexhez helyszín kell, bizonyos ruhaneműknek le kell kerülniük, magának a szituációnak ki kell alakulnia ami nem két perc+ maga az aktus. Változatlanul nem értem és szerintem nem vagyok vele egyedül hogy akkor MIÉRT feküdtök le velük mégis?
2016. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Boboooo90 ***** válasza:
félrementél és nem volt jó gondolom a szex a másikkal, ezért szerinted ő az igazi? és ha jó lett volna? barátod helyében kidobtalak volna
2016. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

tehát ki akartad próbálni milyen mással szelni (am ha szerelmes vagy tök mindegy mi a történetetek ilyet nem érzel) és felvetetted neki többször de nem ment bele. Úgy alakult ,h azzal a sráccal feküdtél le akivel nem is akartál és rossz volt vele a szex. Kérdem én akkor most ez az érzés megszűnt benned? Ha bárki olyan emberrel fekszik le akivel nem akar az rossz lesz. Az, hogy milyen lehet mással lefeküdni aki nem a pasid de te is nagyon akarod már nincs?

Amúgy ez a "én nem akartam de erőszakos volt" duma ne csodálkozz, hogy felháborítja a közönséget mert tényleg rossz duma.

2016. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

"Ez félreértés, rettenetesen szeretem, mindennél jobban."


Akkor nem csaltad volna meg.

2016. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 SilverClaw válasza:
Már csak első mondat után mélyen elgondolkodtam,aztán tovább olvastam ... Röviden : Nem érdemled meg a barátodat. Aki szereti a párját az nem csalja meg
2016. dec. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 SilverClaw válasza:

"Ismered az indítékaim, hogy miért tettem? Nem érdekel milyen végzettséged van." Leírtad az "indítékaidat"

"így mindig vágytam arra, hogy kipróbáljam mással"

akár hogy mentegetőzöl az süket duma ... nem is kell tudni többet szabad akaratodból meg tetted pedig tudtál volna tenni ellene (nyugodtan lehet fikázni egy ilyen embertől mint te hidegen hagy )

2016. dec. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!