Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátomat?

Figyelt kérdés
Mivel nekem ő volt az első, így mindig vágytam arra, hogy kipróbáljam mással is és így megbizonyosodjon bennem, hogy tényleg ő a megfelelő partner a számomra. Még a kapcsolatunk legelején próbáltam intim viszonyba kerülni egy pasival, de nem sikerült. Ezt elmondtam a barátomnak. A tegnapi nap folyamán pedig elmondtam, hogy lefeküdtem egyszer egy közös ismerősünkkel. Nagyon megbántam, és szeretném megbékíteni. Egyszeri félrelépés volt és féltem elmondani neki. (normális válaszokat kérek)

2016. dec. 4. 14:41
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
93%
Meg idegen emberek farkat is jobban szereted a pasidnal, szoval ne essunk tulzasokba.
2016. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért akarsz másokkal szexelni???? Ha szeretsz valakit akkor nem akarhatsz másik mással együtt lenni értsd már meg!!! Vagy hogy gondoltad? Egyszer erre ugrassz, másszor arra. Miért nem zavart el azonnal a pasid?! Hogy gondoltad amúgy, bírnád hogy a pasid a másik csajéból a tiedbe nyomja és vissza, oda-vissza?? Jó ez oké, de akkor ne mond hogy szereted mindennél jobban. Nyitogasd a szárnyaidat persze, nincs ezzel gond, csak akkor engedd el!!!!
2016. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Ha én szeretek valakit aki engem is szeret akkor nem rontom el az egészet azzal, hogy próbáljuk ki másokkal is. Nem akarnék mástól olyan örömöket amiket tőle kaphatok és azt sem szeretném, hogy neki más adja meg. Mert mindenkitől van jobb, de ha nekünk kettőnknek jó együtt akkor miért próbálkoznánk másokkal? Inkább örülök, hogy jó nekünk és boldogok vagyunk és nagyon szeretjük egymást.
2016. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod, hogy szereted.

Fogalmad sincs, mit érezhetett akkor sem, mikor a kapcsolatotok elején már kikacsingattál másra, és akkor pláne nem amikor egy közös ismerősötökkel feküdtél le.

Ez nem fog csak úgy beforrni neki. Néz rád, és nem tudja eldönteni, hogy szeressen vagy utáljon. Pedig a kettő nem éppen szinonima.


Ha szereted, nem hagyod ilyeneknek kitenni. Ha szereted, nem akarsz megbizonyosodni, hogy ő a megfelelő-e. Ha szereted, nem a te önzőségeid fognak vezérelni.


Azonban valószínűleg elérted nála, hogy ne tudjon bízni. Nem tudom, hogy tisztában vagy-e vele, de bizalom nélkül nem fog tudni igazán szeretni. Olyasmire persze képes lesz, mint amit te tettél vele.

De önzetlenül, nem a saját javára elég jó ideig nem fog.


Képzeld el a szeretetet úgy, mint egy lelki szakadékot. Az alján megannyi szigonnyal, tüskével. Ha valaki szerelmes lesz, le fog ugrani, és kockáztat. Ha ez nem lenne, a szerelem nem lenne gyönyörű. Ha szerelmesek vagytok ott vagytok valahol a zuhanás közepén, te pedig TARTOD. Ennyi csak a feladat, hogy harmonikus kapcsolatotok legyen. Egymást megtartani.

Te elengedted. Ez már sehogy se lesz ugyanolyan, mint volt.


Annyit még megtehetsz talán érte, hogy segíted kiszedni a szigonyok közül, de többet már ne remélj, ennél már csak rosszabb lesz köztetek minden. Még ha nem is mondjátok ki.


És még egy valami: Beszélj vele. Kommunikálj. Valszeg amúgy csak ezen az egy dolgon múlt a kapcsolatotok...

2016. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Ez nem oda vissza játék volt. Megérteném, ha megtenné ő is, és megbocsájtanám hisz neki is én voltam az első így akárhogy is szeret megkívánhat mást. Nem tárogatom magam minden jött mentnek. Az első "megcsalásom" csupán csak csók volt. Az utolsó pedig hirtelen történt.
2016. dec. 4. 15:19
 16/47 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a pasit, hogy mivel engesztelhetné ki és ha lesz olyan buta, hogy visszafogad akkor tedd össze a két kezed és nagyon húzd meg magad és rá se nézz egy pasira sem mert nem fogsz még egy olyan fiút találni mint a (volt)barátod!
2016. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Így se néztem más fiúra, 1 hét próbaidőn vagyok tehát remélem, hogy megbocsájt, de az a baj, hogy eleve elhalmozom.
2016. dec. 4. 15:24
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem ránéztél a fiúkra hanem "csak" smároltál és lefeküdtél velük!

Engem is csaltak már meg és mikor nyilván kiakadtam ezen akkor ugyan ezt kaptam, hogy "de te is nyugodtan megteheted, nem fogok érte haragudni". Elárulom, hogy semmit nem segít és javít a helyzeten ez a mondat...

2016. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
39%

Engem semmivel sem mert elárultad mindazt amiben hittünk

Nyilván az ő hibája is hogy elhanyagolt végtére is nem véletlenül tetted meg mással mellesleg attól még tagadhatatlan hogy megtörtént...

Ezt most hagyjátok abba a gyerek tanult (ha tanult) belőle hogy ha nője van foglalkozni kell vele te pedig legközelebb majd használod a fejedet is ennyi

23/F

2016. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Szergej55 ***** válasza:
Ne próbáld, én úgy vágtalak volna ki ez után, mint a macskát dolgát végezni.
2016. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!