Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátomat?

Figyelt kérdés
Mivel nekem ő volt az első, így mindig vágytam arra, hogy kipróbáljam mással is és így megbizonyosodjon bennem, hogy tényleg ő a megfelelő partner a számomra. Még a kapcsolatunk legelején próbáltam intim viszonyba kerülni egy pasival, de nem sikerült. Ezt elmondtam a barátomnak. A tegnapi nap folyamán pedig elmondtam, hogy lefeküdtem egyszer egy közös ismerősünkkel. Nagyon megbántam, és szeretném megbékíteni. Egyszeri félrelépés volt és féltem elmondani neki. (normális válaszokat kérek)

2016. dec. 4. 14:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted, ha szeretnéd, nem tennéd szét xy-nak, és nem ajánlanád fel neki, hogy dugjon meg mást... egyáltalán felfogtad, mennyire megalázod vele, hogy ilyesmit mersz kérni?

Te nem vagy normális, és egy jó tanács: mielőtt újra ismerkedni kezdesz - mert remélem, elhagy -, tedd rendben a fejedben a dolgokat.

2016. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
35%
Csak férfiaknak szabad csalni, viselkedj már.
2016. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Ha társfüggő visszafogad,ha nem,akkor nem fog.
2016. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Miért ítélkeztek úgy, hogy nem tudjátok a teljes történetet? Nem fogtam meg a farkát. Az elején mondtam, hogy nem kellene, és nem vagyok benne biztos, hogy meg kellene tenni. Nem igazán érdekelte, akaratos volt. Bűntudatom közben és utána is volt, nehogy azt hidd, hogy nem. Rosszul éreztem magam, miután ránéztem, de féltem neki elmondani. Amikor összehasonlítottam a párommal, arra lyukadtam ki, hogy borzalmas volt egyszerűen szörnyű. Tényleg undorító vagyok.
2016. dec. 4. 17:16
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Na, legalabb valamiben egyetertunk.
2016. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Egy nagy túrót szereted te! Akkor nem dugtál volna félre. -.-
2016. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Attól hogy őszintén leírtam a véleményem még nem kell törölni.Ha meg nem akartad volna akkor nem mész bele.Ha nem akarom megenni a mákostésztát akkar nem eszem meg.Nem kell magyaráznod hogy így volt sz ar meg úgy.Fogadjunk nem volt száraz a pinád?Akkor meg élvezted.
2016. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
A másik hogy leírtad hogy vágytál arra hogy mással is kipróbáld.Innentől kezdve ne mond hogy nem akartad....
2016. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Pont vele nem akartam, nem voltam benedvesedve.
2016. dec. 4. 21:02
 30/47 anonim ***** válasza:
Majd a kovetkezo kutatasi alanyodnal figyelj erre.
2016. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!