Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat, de bennem, sőt még a barátnőmben is felmerült ez a kérdés.


A barátnőmmel alig egy éve jöttem össze. Van egy "barátja", akit már 9 éve ismer, de még sohasem találkoztak egymással, mivel több ezer mérföldre élnek egymástól. Másfél évig úgy álltak egymáshoz, hogy majd találkoznak, és egy pár lesznek, de a barátnőm végül "szakított" vele a távolság és a nyelvkülönbség miatt. (fordítóval beszélnek egymással)


A mai napig tartják a kapcsolatot. A barátnőm elvileg nagyon szereti őt, de csak barátként.


Na de a lényeg:

A páromnak már rég írt az illető, és nagyon elhanyagolja. A barátnőm pedig olyat ír neki, hogy hiányzik neki, miért nem törődik vele, stb...


Így aztán megkérdezte tőlem, hogy szerintem ez megcsalás-e. Szerintetek?


(amúgy simán együtt lenne vele, ha nem lenne közöttük távolság és nyelvkülönbség)



2016. dec. 8. 19:42
 1/8 A kérdező kommentje:

És persze úgy nem jönne össze vele, ha én itt vagyok neki. (szerinte)


Ui: igazából nem őrlöm magam ezen, csak kíváncsi vagyok.

2016. dec. 8. 19:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás viszont gyakorlatilag semmi értelme annak hogy együtt vagytok ha más pasit akar. Az mindegy hogy van e rá lehetősége vagy sem ha másik pasit (is) akar akkor te felesleges 3. vagy. Nekem ez a véleményem.
2016. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel néha féltékenykedem, ezért mindig hangsúlyozza, hogy neki nem kell más, csak én. Én bízom benne, habár elég fura néha, ugyanis csak fiú barátai vannak.
2016. dec. 8. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszelni sem tudnak egymassal erdemben... :'). En inkabb azon gondolkoznek el, hogy minek vagyok ilyen lannyal, akinek ez ertelmes kapcsolatot jelent (marmint egy olyan ember, akit sosem latott, es keptelen vele erdembeli kommunikaciora). Feltekeny nem lennek, inkabb szanalmat ereznek, hogy "megis mi az isten ez?", mert elgondolkodtatoan sekelyes lehet annak az erzelmi vilaga, akit egy ilyen kapcsolat kielegitene.
2016. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kis ellentmondást érzek ezt írtad fent :amúgy simán együtt lenne vele, ha nem lenne közöttük távolság és nyelvkülönbség majd közlöd hogy de a csajnak nem kell más csak te. Na most összejönne Pistivel ha adottak lennének a lehetőségek vagy sem?

Amúgy egy ilyen messze lévő idegen miatt kár a gőzért szerintem az meg semmire nem utal ha sok a fiú barátja én is jobban megétetem magam a pasikkal. Viszont a korábbi kommentemet a fenti szöveg alapján írtam szóval döntsd el hogy melyik a helyes. Kellene neki a pasi vagy sem?

2016. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak fiú barátaim vannak és teljesen természetes dolog az ha egy régi nagyon jó barát hiányzik. Ez nem megcsalás. Én is szoktam írni egy barátomnak ha pár napig nem beszélünk vagy össze veszünk. Ha nem lenne párom én is simán összejönnék a legjobb barátommal de így nem teszem csak barát marad és kész.
2016. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen az!

Őt csalja veled! Egy pótlék vagy sajnos, mivel mint írod inkább vele lenne ha nem lenne a távolság.

2016. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez miért nem a tini párkapcsolatok kategóriában van???
2016. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!