Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti, hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok ha a barátnőtök a szemetekbe vigyorogva mondaná el, hogy megcsalt és csak kihasznált?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vigyorogva blöffölnék, hogy én is....hátha arcára fagy a vigyor!
2016. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Háááát... Nem is tudom. Alapból nem gondolom, hogy olyan értékrendű nővel legyek akit ilyet így megtenne. Csaltak már meg. De nem volt vigyorgós pofánröhögés. Valahogy az ilyenek személyisége annyira eltérne az enyémtől, hogy még közepes barátság sem lenne köztünk, nemhogy kapcsolat.
2016. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Azon a héten szívószállal enne mindent. Én meg vigyorogva jó étvágyat kívánnék...
2016. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy időben kiderült, hogy valójában egy retardált és semmi keresnivalóm nincs mellette.
2016. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
csatlakozom a 3-as válaszolóhoz
2016. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Biztos, hogy felrúgnám az aranyerét fogtömésnek. :/
2016. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Egy szó: korbács.
2016. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Költőnő? ***** válasza:
Mivel általában hamar kiismerem az embereket, hamar meg szoktam érteni őket és a gyengeségeiket. Nem szoktam vele visszaélni, de ez olyan szitu lenne, ahol valszeg tiszta erőből belföldi taposnék a lelki tyúkszemébe.
2016. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg nem értem az erre sulyos agressziokkal vlaszolokat. Miért nem elég ilyenkor simán kirugni? (Esetleg megköszönni, hogy eddig biztositott számunkra egy ba-zhato lyukat?)
2016. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

#9


Sőt, dícsérjék is meg... Ez se sokkal múja felül #3-ast pl.

2016. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!