Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtök elmondaná nektek, hogy többek közt azért is szakított az exével, mert az megcsalta őt, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

(Az ex a barátnőtöket, nem pedig fordítva!)

Mi merülne fel bennetek, miután megtudjátok? Mi lenne az első gondolatotok? Szerintetek érdemes elmondani, vagy inkább hallgasson róla az ember?

Pusztán elméleti jellegű a kérdés, nem vagyok ilyen helyzetben, de kíváncsian várom a válaszokat.



2016. nov. 4. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy teljesen lényegtelen információ. Nem is kell erről mesélni. Nem mindegy?
2016. nov. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre most milyen reagálást várnál? Előfordul az ilyen eset, ha nem a csaj csalt meg valakit akire hajtok akkor enge az exei nem érdekelnek, max ha kiderülne, hogy az a csávó ilyen minden csajt kihasználó szépfiu típus és a csaj minden normálist lekoptatott miatta, akkor kiröhögném hogy megérdemelte, de ez ritka eset.
2016. nov. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 eVoLNT5 válasza:
0%
Azt gondolnam, hogy a "baratno" meg mindig az exet szereti (szereny velemenyem szerint)
2016. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek lényegtelen, abszolút hidegen hagy titeket. Értem, köszi a válaszokat!
2016. nov. 4. 01:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, ezt mégis miért gondolnád? Mert beszél róla? Általában a legtöbb ember azért finoman meg szokta kérdezni a párját, hogy miért szakított az exével, szóval előbb-utóbb szóba jönne.
2016. nov. 4. 01:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmondhatja, reagálni nem tudom hogyan reagálnék. De valószínűleg nyugtáznám hogy egy barom volt az exe.

Első gondolatom az lenne hogy az emberek mennyire idióták és önzőek.

2016. nov. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem ferfi vagyok, de én elmondtam. Nem kellett volna. Azóta párszor a fejemhez vágta veszekedés közben...
2016. nov. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem olyan szinten nem kell elmondani, hogy ha elkezdene az exeiről pofázni, fognám és kiraknám a p..ba a szűrét, és nincs vissza út. Nem vagyok rá kíváncsi, semmi köze az én múltamhoz neki se, és nekem se az övéhez. Pont.
2016. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem valami furcsa, 'rossz' dolog. Olyan értelemben nem rossz,hogy végülis nem az én barátnőm csalta meg az akkori párját, amiből azt gondolnám, hogy engem is meg fog. Az exe bunkó volt, megcsalta, szakitottak, ez igy van rendjén, mit kell ezzen tovább firtatni? Ez csak egy szakitóok a sok száz közül.

Utolsó, mit vág a fejedhez? Hogy 'hú, megcsalt az exed, hahaha' ? Ez őt minősiti, nem téged, komolyan nem értem az ilyesmit.

2016. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem normális,hogy szóba kerül a kapcsolat elején a múlt is. amikor összejöttünk a párommal, érdekelte őt is ,hogy hány kapcsolatom volt és kb miért lett vége. ő is elmondta magáról ezeket.

azóta eltelt több év és szóba se került..szóval nem kell,hogy napirenden legyen,de 1x szerintem elmondhatod ha szóba kerül

2016. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!