Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Testvéremmel sajnos nem szép dolog de kutattunk anyukám telefonjában, mert múltkor észrevettem hogy beszélget valami férfival viberen. Sajnos a viber üzenetei között van egy férfi akivel beszélget és kiderült hogy egyértelműen megcsalja apukánkat.Elég gusztustalan és egyben fájó is volt olvasni amiket ír,szégyen számomra. Nem láttam hogy bármi probléma is lenne közte és apu között mert jól megvannak. Több mint 20 éve házasok. Mit kellene tegyek? Borzasztóan zavar a dolog, nem szeretném hagyni viszont azt sem szeretném hogy a családom széthulljon. Tudom, ha apunak elmondanám anyu azonnal költözhetne. Anyuval meg félnék beszélni, megszűnne a bizalom köztünk,tudván hogy kutakodtam a telefonjában.. Gondolkoztam hogy írok ennek a férfinak facebook-on vagy nem tudom. Mit tegyek? 21/L

2016. dec. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom, ha a férfinak írsz az a legrosszabb, amit tehetsz. Mindenképp visszamondaná anyukádnak, aki szerintem jobban berágna, hogy nem elég, hogy kutakodsz a telefonjában még ráadásul a pasira is ráírsz. Én anyukáddal beszélnék, hogy: "Kérlek halgass végig, nem számít honnan de tudjuk, hogy félrelépsz...stb" Nem tudhatod mi állhat a háttérben, nem kell megalázni őt vagy letámadni. Higgadtan meg kell kérdezni miért teszi, szereti e még apukádat..stb.. ha már nem és azért lép félre, talán ennyi idősen már engedned kell, hogy széthulljon a család, ha ez kell ahhoz, hogy anyukád megtalálja a boldogságot és édesapád se legyen átverve.
2016. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmi közötök hozzá, ti csak játszatok tovább az udvaron.
2016. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És csak úgy hagyjuk hogy aput átveri ki tudja meddig? Úgymond az jó hogy apu eltartja de közben máshoz jár.... Annyira hihetetlen hogy az én anyukám teszi ezt. Szégyen. Nagyon szeretem őt de ez... Teljesen csalódott vagyok. Ha apuval szétmenne nem is tudom hova menne vagy mit csinálna. Nem tudná magát eltartani. Ezt sem szeretném neki de azt sem akarom hogy ez folytatódjon
2016. dec. 4. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki másnak ne szólja, maximum az anyukádnak.

- Apukádnak azért ne, mert nem tudod a háttér dolgokat, bármi oka lehet, tényleg.

- Az idegen férfinek azért ne, mert biztos, hogy szólna anyukádnak.

- Anyukádnak meg meg kell adni a lehetőséget a "védekezéshez", hogy elmondja, -ha akarja-, hogy mi vezetett ide, és akár abba is hagyhatja magától.


Mással viszont nem közölném, ez az anyukád dolga.

Sajnálom, hogy ilyennel szembesültél. Ha vagytok olyan jó viszonyban, én talán rákérdeznék anyámnál a dologra.

De nem voltam még ilyen helyzetben.

2016. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak miként kezdjem el? Egyszerűen nem tudom mit mondjak neki, mit kérdezzek, nem tudom hogyan reagálna rá, szinte félek hogy én lennék a rossz vagy támadna.. Pedig ő hibázott
2016. dec. 4. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lenne a legjobb.

De az, hogy már tudomásodra jutott, azon már nem tudsz változtatni. Ha nem tudod ezt a dolgot elengedni, tehát ezzel a szüleiddel való kapcsolat is kárt szenved, akkor biztos, hogy érdemes beszélned anyukáddal erről. Nem támadni, megérteni valahogy ennek az okát, hogy ne legyen sötét lyuk köztetek.

Véletlenül megtudtad, innentől már belecsöppentél és részese vagy. HA nem tudsz ezek után ugyanúgy tekinteni rá, mint eddig, érdemes erről beszélgetni vele. ( És ezt azért mondom, hogy ne romoljon meg a kapcsolat, mert ha nem beszélsz róla, ez benned marad. Ha beszéltek róla sem biztos, hogy el tudod fogadni, amiért ezt tette, de talán jobban megérted. Hiszen ő tudja miért tette.

Az ember alapvetően nem akarja megcsalni a párját ( most tekintsünk el 1-2 nárcisztikus casanova típusról akinek minden mindegy. De egy 20 éves házasság az más.


Ha beszélsz vele, finoman. Ha támad is esetleg az elején, az a lebukás és a szégyen miatt lesz, hogy megtudtátok, de valószínűleg utána már nem lesz ilyen.

2016. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten máshogy tekintek most rá és nem akarom hogy megromoljon a kapcsolatunk ami az elmúlt években nagyon jó lett de nem tudom mi lesz utána.. Egyelőre nem tudom hogy kezdjek bele. Karácsony előtt nem szeretném felhozni a dolgot, bár a tudat hogy ki tudja mikor és hányszor találkozgat azzal a másik férfival..Hát nem túl jó érzés viszont nem akarom a karácsonyunkat tönkre tenni szóval várok vele még de fogalmam nincs hogyan vagy miként kezdjem el, mit mondjak..
2016. dec. 6. 19:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!