Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem szerint nincs jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szerint nincs jogom elhagyni másfél évvel a megcsalás után. Valóban jogtalan?

Figyelt kérdés
Másfél éve derült ki egy több hónapos viszonya. Terhes voltam akkor. A vége felé már be akarta fejezni,csak a nő zsarolta. De az első pár hónapban szivesebben volt vele mint velem. Hazudott,megalázott.Direkt összeveszett velem,hogy vele lehessen. Nem feküdt le vele,mert nem állt fel neki. Amikor kiderült,esküdözött,sírt. Előttem mondta el a nőnek,hogy soha nem szerette,csak szórakozott vele. Azóta minden ok. Szeret,becsül,támogat,el sem mozdul mellőlem. De! Nem tudok bizni benne,folyamatosan eszembe van a sok hazugsága,a megalázásai. Most jutottam el arra a pontra,hogy el akarok válni. Pedig nagyon szeretem,azért is próbáltam megbocsátani. Szerinte én is hibás vagyok,mert nem voltam jó feleség,de mióta az lettem,nem tenne még1×ilyet. Szóval szerinte van valakim,azért akarok válni. Nem hiszi el,hogy a megcsalása miatt. Pedig bele fogok halni a hiányába. De nem tudok vele tovább élni.
2016. dec. 16. 07:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem mit nem ért azon, hogy elvesztetted a bizalmadat... Teljesen nyilvánvaló, hogy egy ilyen után az ember nem tud úgy csinálni, mintha semmi sem történt volna. Én azonnal léptem volna, ennél jobban nem lehet elárulni egy társat, ráadásul még terhes is voltál. Gusztustalan.

Az első válaszoló pedig el van tévedve. Kíváncsi vagyok ő hogy reagálna arra, ha a nője össze-vissza hazudozna neki. Gondolom akkor meg ő lenne a büdös k**va... :DD

2016. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%
Egy kapcsolatba 2 fél van.Nem csak az egyik a hibás....
2016. dec. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Megpróbáltál megbocsájtani, folytatni, de nem működik. Elég időt szántál magatoknak, hogy javuljon valami, de nem sikerült.


A férjed pedig nyugodjon bele, hogy jogod van őt elhagyni bármikor, bármilyen indokkal. Örüljön, hogy kapott még egy lehetőséget! Más már akkor kivágta volna, mikor kiderült ez a félrelépés. Hidd el, más lenne a történet vége, ha felállt volna neki, és végigkefélik az éjszakát: mérget veszek rá, hogy ő hagyott volna el téged a másik nőért.


Félrelépés HELYETT kell megbeszélni, ha valami nem jó a kapcsolatban, ha meg nem tart valakit jó feleségnek, akkor válni kell, nem gyereket csinálni!

Mikor tudtad, mi a baj, akkor változtattál. Ennél többet nem tehetsz. De azt nem várhatja el tőled, hogy amnéziád legyen, és ne emlékezz arra a sok megaláztatásra, ami miatt m a se tudsz bízni.


Ha nagyon akar még vergődni, és te is szenvednél nélküle, akkor utolsó utáni esélynek egy párterápia hozhat még javulást. De attól se várjatok csodát!

2016. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Bármikor elhagyhatod, nem a középkorban élünk.
2016. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Akár indok nélkül is elhagyhatod, hagyjuk már.

Megpróbáltál túllépni a gusztustalan, aljas árulásán (alapból gusztustalannak tartom a megcsalást, de egy terhes nővel szemben mindennek az alja), nem ment, ez van.


Azt pedig ne döntsd el előre, hogy belehalsz a hiányába, mert nem lesz így, nincs pótolhatatlan ember és egy ilyen gerinctelen emberi hulladék nélkül a kezdeti sokk után sokkal boldogabb életed lesz, még ha ezt most nem is látod.

2016. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Megpróbáltál túllépni rajta nem ment,és elhagyod.Ennyi,kár ezen pattognia,nem te voltál az inkorrekt,hanem ő mikor terhes voltál,ő meg félrekamatyolt.
2016. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
5%
Ez a történet valami rettenetesen szanalmas...mindkét részről....meg is érdemlitek a sorsotokat az emberrel......
2016. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%
Le sem feküdtek és zsarolta? Ugyan már!
2016. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészről természetesen jogod van elhagyni bármikor, akár indoklás nélkül is.

Ugyanakkor valamilyen szinten érthető az ő oldala is, hiszen ő abban a tudatban csinálta végig az elmúlt másfél évet, hogy megbocsátottál, kapott újabb esélyt és a leírásod szerint tényleg igyekezett is változni. Érthető a csalódottsága.


Mivel a jelek szerint te is ragaszkodsz még hozzá, én azt javaslom, hogy kérjetek külső segítséget, menjetek el párterápiára. Nem biztos, hogy sikerül megmenteni a kapcsolatot, de akkor legalább megértitek egymás motivációit, érzéseit, és ha úgy döntötök, könnyebb lesz lezárni is. De még az is lehet, hogy sikerül feldolgozni a másfél évvel ezelőtti történteket.

2016. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Szergej55 ***** válasza:
100%
Másfél évet vártál még azután, hogy megcsalt?
2016. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!