Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem a párom megcsal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem a párom megcsal. Mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés

Párom bevolt jelentkezve a facebookjába. Mint mindig fogtam magam és kijelentkeztem, de most eszembe jutott, hogy az egyik barátnőjének elküldte arról a parfümről a képet amit szeretne. Gondoltam gyors megkeresem és leírom a nevét. Eddig minden oké volt csak kb 2 perc keresgél után felugrott a chat ablak azzal az üzenettel, hogy kivánlak. Először pislogtam, hogy ez mi. Párom nem volt otthon, de láttam válaszolt is neki. Gyors bele tekertem a beszélgetésbe amit bár ne tettem volna meg. Konkrétan leírják egymással mit tennének, meg hogy jó volt csókolni a karjaidban lenni. Plusz még barátnőm melltartós és bugyis képeivel van teli a beszélgetés. Nem tudom mit csináljak. Elmondjam neki,hogy tudok mindenről vagy várjak? Ti mit tennétek.


egy elkeseredett férfi



2016. nov. 30. 22:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Tegyük fel visszavesz*
2017. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Hmm? Mit tettél?
2017. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy fehérneműs képeket küldözgetett egy másik csávonak meg konkrétan leírták hogyan keféltek egymással és te meg "csókolod és nem mered neki bevallani". Durva vagy hallod hollywoodban lenne a helyed ilyen színészi tehetséggel. Bennem ezek után az első találkozáskor olyan ideg lett volna hogy valami ajtó vagy szekrény aprófa lett volna az biztos. Ezek után még azon agyalsz hogy mi legyen? Meg a gyerek? Ö nagyívbe lesz*rta a gyerekét akkor amikor azt a balekot aki bevállalta őt gyerekestül így átverte .. és még te érzed magad rosszul? Nem neki kéne elöször is a gyerekével törödnie ? Hát asszem valami ilyesmi gondolkodás jellemzi a liberálisokat is akik a határtalab toleranciát hirdetik minden rohadt pedofil gyilkossal szemben ...
2017. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek?
2017. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Vártam egy darabig még. Március elején kitálaltam neki miután meg lettem szólva, hogy megváltoztam nagyon és ő emiatt kezd eltávolodni tőlem. Ekkor fogtam magam egyik havernak szóltam menjünk el inni, mert kész vagyok. Útközben elküldtem neki a lementett beszélgetést és oda irtam hogy este ne várjon de holnap ha haza érek melóból nem szeretnék vele otthon találkozni. Azóta egymagam vagyok. Kezdem össze szedni magam és új élet kezdek.
2017. máj. 17. 21:57
 46/49 anonim ***** válasza:

Jó döntés volt.

Legyen szép életed, találj méltó társat magadnak, hajrá!

2017. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem
2017. máj. 18. 02:43
 48/49 anonim ***** válasza:

Elismerte akkor, nem tagadott?

Azzal a pasival van?

Legalabb annyi,h most mar uj eletet kezdhetsz...

2017. máj. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Nem volt neki mit tagadni kész bizonyítékok elé állítottam. Azt hiszem vele van nem kérdeztem tőle gyermeke miatt találkoztam vele csak mert találkozni akartam velem.
2017. jún. 11. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!