Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretnéd tudni hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd tudni hogy megcsal a férjed vagy jobb a rózsaszín álomvilág és hinni hogy boldog feleség vagy?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne csaljon meg ! Én sem csalnám meg Őt (ha lenne). Azt pedig kétlem, hogy rászolgálnék valaha is arra, hogy megcsaljanak !!
2016. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Ha egyszer megcsalna (nem ez az alkat, de ez nem garancia semmire), szoval lenne valami egyejes kalandja akkor szeretnem ha sosem tudnek rola, mert egy egyejes kaland miatt nem fogok kidobni a jol mukodo 7 eves hazassagomat az ablakon, es ezzel o is igy van ( marmint ha nekem van egyejes, o sem valna).


Akkor minek tudni?:-)))

2016. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
En tudni akarnám. Pedig az en férjem se ilyen tipus, de ahogy az előző válaszoló irta, semmire nincs garancia. Szoval tudni akarnám, mert nem akarnék hazugsagban élni. Jobb az igazság, akkoris, ha faj.
2016. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Tudni akarom, hogy a valóságot élem-e. Nem pedig egy hazugságot. Akkor is tudni akarnám, ha borzasztóan fájna.
2016. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rájönnék. Exemnél is mindig ráéreztem, amikor valamit titkolni próbált. Akkor meg már tudni szeretném az okokat is. Az exemnél épp az volt a gond, hogy mikor rákérdeztem, van-e valakije, hazudott, utána meg, mikor lebukott, sunnyogott, mint sz*r a fűben. Így esély sem volt feldolgozni.
2016. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Mit bánom én mit csinál, amíg jó apja a gyerekemnek és jó életet biztosít nekünk. Nem élek álomvilágban és nincsenek irreális elvárásaim, így én vagyok a legkevésbé megkeseredett nő, akit ismerek. :))))
2016. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Persze,hogy tudni akarom!

Egyéjszakás, szexkapcsolat,szexchat,csók? "Mindegy", de tudni akarom,hogy minél hamarabb ki tudjam dobni a g..cibe.

2016. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként nem is értem,hogy lehet ennyi szolgalelkű nő! Hogy lehet valaki annyira hülye,hogy elnézi a párjának a megcsalást? Hát szemernyi önbecsülés sincs az ilyen nőben?

Tudod ki nézné el,hogy megcsalják?!

A legelső húzásánál reptetném a francba. Ilyen téren nem vagyok szívbajos. Én a kapcsolat legelején közlöm a párommal,hogy nálam a megcsalás baromira nem fekszik. Ha úgy érzi már nem szeret és nem vonzódik hozzám akkor azt mondja el. Nálam egy esély van. Nincs második esély meg "Jaj, ígérem megváltozom" duma.

Lehet,hogy "szigorúnak" tűnik de szerintem ez így korrekt. Nem pazarlom az időm olyan emberre,aki mellettem másokat kefélget.

Nem vagyok féltény típus,nem ellenőrzöm folyamatosan a párom de az átverést nem tűröm!

2016. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
# 8: nem egy, nem két olyan házasságot láttam, ahol már elkényelmesedtek a felek, és jött egy harmadik... és ez rázta fel őket, hogy ideje dolgozni a kapcsolaton. 10-20-30 évet az ember nem feltétlenül dob ki a kukába egyetlen botlás miatt, ha van esély megjavítani. A vicc az, hogy ezek a kapcsolatok, amikben megcsalás után megbékélés jött, sokszor jobbak, mint azok, ahol nem volt megcsalás, csak megszokásból vannak együtt.
2016. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Lehet,hogy én vagyok rosszul "összerakva" de nem tudnék megbocsátani egy megcsalást.

Nincs mentség rá.

Ellaposodó kapcsolat? Kommunikálni kell! Ha valami nem tetszik akkor tegyünk ellene!

A megcsalás nálam a tisztelet teljes hiányát jelenti. Márpedig tisztelet nélkül nincs jó kapcsolat. Nem beszélve arról, hogy nem tudnék többet megbízni a páromban, és bizalom nélkül sincs jó párkapcsolat.

Nem cáfolom,hogy lehetetlen megbocsátani a megcsalást. Másoknak megy. Nekem nem. Nem vagyunk egyformák. Másképp éljük meg az adott szituációt.

2016. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!